Karadeniz Pet

yeni üretim kafesim

stronger67

Meraklı Üye
4 katlı üretim kafesim bugün geldi artık bu kafesle birlikte yavrularda gelsin istiyorum :)

Hayırlı olsun kaca kaç kafes ölçüleri

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sorun bendeymış şuan tmm tekrar masallah

jumboları bugün aldım 7 yumurtası ile birlikte 1 i çatlak içinde sıvısıda sallanırken görünüyor diğerlerinde dibinde hava boşluğu var ama damar yok boşmudur ilk yumurta 11 kasımda gelmiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Hayırlı olsun kaca kaç kafes ölçüleri

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tşk ederim.40x32x32 ölçüler

jumboları bugün aldım 7 yumurtası ile birlikte 1 i çatlak içinde sıvısıda sallanırken görünüyor diğerlerinde dibinde hava boşluğu var ama damar yok boşmudur ilk yumurta 11 kasımda gelmiş

görmeden bır sey dıyemeyiz kı kaçıncı yumurtadan sonrayatmaya başlamış duzenlı yatmış mı bunlarıbılmek lazım

Kardeş üretim kafesinde kuşlarında çok güzelmiş,Maşallah

görmeden bır sey dıyemeyiz kı kaçıncı yumurtadan sonrayatmaya başlamış duzenlı yatmış mı bunlarıbılmek lazım

şuan tek olduğundan resimlerini çekemiyorum kuşlar teras da kimsenin olmadığı bir yerde olduğundan düzenli yatıp yatmadığı hakkında bilgi yok ancak eve getireli 2 saat oldu yuvalığa girmedi kafes ve yer değişikliğinden dolu olsa bile artık çıkmaz sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Kardeş üretim kafesinde kuşlarında çok güzelmiş,Maşallah

teşekkür ederim birde yavruları olsa onların güzelliğini görebilsem inşallah

Inş bende sabırsızlıkla bekliyorum hala çiftleşme yok ama:)

yatmazsa bozulur keşke kafes yuvalık la bırlıkde alsaydınız

birlikte aldım yuvalık kendi yuvalıkları kafesi değiştirip değiştirmemekte kararsız kaldım sonra dayanamayıp değiştirdim şimdide dişi kuşu yuvalığa koyup girişini kağıtla kapattım içerde dursun diye faydası olurmu acaba

maşallah güzel görünüyorlar hayırlı olsun kardeş

hayırlı olsun bol yavrularınız olur inşallah.

Hayirlisi olsun oncelikle kafeslerin icin. Yumurtalar icin de insallah cikarlar.

yumurtaları çok uzun süre tekrar tekrar inceledim boş olduğuna karar verip 3 tanesini kırdım yavrunun Y si yoktu içinde kalan yumurtalarıda diğer çiftlerin yuvalığına dağıttım belki yumurtayı görüp kendileride yapar diye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

evet arkadaşlar yeni kafesimin 3.gününde ilk yumurta geldi hayırlısıyla yumurtaların gerisi ve yavrucuklarda inşallah gelirler.

Geri