Karadeniz Pet

yeni üretim

• Konbuyu başlatan Celalettin TOPAL
  • Başlangıç tarihi
C

Celalettin TOPAL

Guest
herkeze iyi geceler muhabbet kuşu uretimne yenı başladım bu gun bı kuşum yumurtladı ama boş yumurtladı dığer yumurtalarda boşmu olur bilgileriniz için teşekkurler

bugün olduysa yumurta dolu mu boş mu anlasılmaz zaten. aradan en az 5-6 gün gecmesi gerekmektedir. digerler yumurtalar içinde bu gecerlidir.

yumurtanın dolu olması ıçın ıçınde sıvısının olması gerekmıyormu ılgınıze teşekkurler

Yaklaşık 6-7 gün sonra anlaşılır dolu mu boş mu olduğu. Karanlık bir odada fener yardımıyla içine baktığınızda kılcal damarlar varsa doludur yoksa boştur.

teşekkur ederımde öğrenmek istediğim bu kuşun yumurtası çok hafif bu yumurtanın ıçınde sıvı olması gerekmıyormu bunu öğrenmek istiyorum ben senelerce guvercın besledığım için farklı geldı bana

yumurtanın dolu olması ıçın ıçınde sıvısının olması gerekmıyormu ılgınıze teşekkurler

Sizin yapmanız gereken mama ve vitamin vermek. ayrıca kafese mürekkep balıgı kemigi koyarsanız dişi kus için oldukca faydalı olucaktır.

teşekkur ederımde öğrenmek istediğim bu kuşun yumurtası çok hafif bu yumurtanın ıçınde sıvı olması gerekmıyormu bunu öğrenmek istiyorum ben senelerce guvercın besledığım için farklı geldı bana

Güvercinden farklı biraz 5-6 gün bekleyin anca o zaman anlasılır dolu ya da boş oldugu

arkadaşlar benimde kuşum yumurtladı 3 gün oldu dün 2. yi yumurtladı boş mu dolu mu nereden anlıcaz

Geri