Karadeniz Pet

Yeni üyemiz Paşa'daki sorunlar

• Konbuyu başlatan Paşa Musty
  • Başlangıç tarihi
P

Paşa Musty

Guest
Öncelikle merhaba, kuşumuzu dün aldık ve hemen eve getirdim. Aldığımız yerde sorun gözükmüyordu sağlıklı görünüyordu, eve getirdiğimizde birkaç saat sonra fark ettik ki dışkısını yapamıyormuş sonra ılık bir suyla yapışan dışkıyı temizledik şu anda dışkı konusunda bir sorunu yok ama asıl sorunumuz sürekli öksürüyor ve hırıltılı sesler çıkarıyor. Ağzıyla yemek yiyormuş gibi yapıyor ve bunu yaparken de sesler çıkarıyor. Çok halsiz duruyor sürekli uyuyor gözünü kapatma ihtiyacı duyuyor acil yardım ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler. (Bu arada bu aldığımız 2. kuş 2 ay önce bir kuş almıştık gayet iyi alışmıştı ama bir gecede ani kalp krizi geçirmiş o yüzden bu kuşumuzu da kaybetmek istemiyoruz yardımcı olursanız seviniriz. )

mrb.çok geçmiş olsun inşallah düzelir popo kısmında kakası birikmesin aman dikkat edin.bende bunun yüzünde sultanımı kaybeymiştim.

mrb.çok geçmiş olsun inşallah düzelir popo kısmında kakası birikmesin aman dikkat edin.bende bunun yüzünde sultanımı kaybeymiştim.

teşekkür ederim saolun gene o dışkı birikmesini hallettik erken müdahale ile ama diğer sorun canımızı sıkmaya başladı :(

anlaşılan ishal olmuş ishal ilacı alın, patates maması yapın ve son olarak suyuna çay kaşıgının ucuyla Türk kahvesi karıştırınız

anlaşılan ishal olmuş ishal ilacı alın, patates maması yapın ve son olarak suyuna çay kaşıgının ucuyla Türk kahvesi karıştırınız

peki bu çıkardığı hırıltılar ve sürekli halsiz olup uyuması ishalemi bağlıdır yoksa başka bir rahatsızlıkmıdır ?

yavru kuşta uyuklama görülmesi doğaldır fakat vitaminleri eksik etmeyiniz

yaa allah aşkına yardım edicek bir kişi yokmu ?

paşa musty kardeşim öncelikle kuşunuzda astım var hırıltısı bundan dolayıdır
aktarlarda okaliptus yagı alıp 5 gün süre ile agzına bir damla damlat daha sonra 3 gün boyunca vitamin takviyesi yap inşallah hiç birşeyi kalmaz geçmiş olsun

kuşda astım belirtisi var sanki. AVİASTIM kullanın derim solunum sorunlarında kullanılan kaliteli bir ilaçtır.

erkan yıldız ve fikret sağ kardeşlerim yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim allah razı olsun, ama aviastımmı alayım yoksa okaliptus yağımı sizce hangisi yararlı olur kuşa ağır gelirmi çünkü daha 1 aylık bile değil çok küçük korkutmakta istemiyorum fazla kuşu güvenini sarsarım diye..

Geri