petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni üyeniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Selahaddin EKİCİ tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Selahaddin EKİCİ

öncelikle yeni üye olarak herkese selamlar..
    Kuşlarımın çiftleşmesi ile ilgili bir kaç sorum olacaktı...
    Formu okuduğumda çiftleşme ile ilgili her şey oluyor fakat dişi erkeğe göre daha baskın kur yapma ikisininde sürekli sağa sola aktif olması dişinin gagasının daha koyu olması erkeğin gözlerinin küçülmesi fakat dişi yuvaya çok nadir giriyor nedeni acaba nedir?
    Saygılar:)

2. Engin DERİM

Hoşgeldiniz. Ad Soyad değişikliği yapmanızı tavsiye ederim. Resim koyarsanız dişiyi görmek isterim.

3. Selahaddin EKİCİ

elbette gerekli değişiklikleri yapıyorum

4. Selahaddin EKİCİ

5. Hasan KURT

Hasan KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Foruma hoşgeldiniz. Kuşlarınız kızışmış gibi görünüyor. Kuşları çok fazla rahatsız etmemeye çalışın sessiz ve sakin bir ortamda gerisi artık sabır işi ;)

6. Selahaddin EKİCİ

genelde mutfakta duruyor malum sürekli girip çıkılan yer cam kenarı olsun diye oraya koydum boş oda var oraya koysam daha mı iyi olur acaba?

7. Hasan KURT

Hasan KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Üretim için sakin bir ortam daha iyi olacaktır. Birazda yüksek bir yere koyabilirseniz kendilerini daha çok güvende hissedeceklerdir ve üretim sürecini olumlu etkileyecektir.

8. Selahaddin EKİCİ

ilginiz için saolun hasan bey

9. Hasan KURT

Hasan KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim

10. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    boş odanın soguk olmamasına özen gösterin ama.. Mama ve vitamin takviyesi yapın.. Gerisi onlarda yer degişikliğide yapmasanız iyi olur kuşlar strese girer ve çiftleşme süreci uzar..

11. Selahaddin EKİCİ

oda sıcaklığı gayet iyi malum hatay da havalar sıcak.Şuan salona aldım yuksek bir yerde kimsede kalmıyor mama takviyesi de şuan yapıyorumr.Tşk...

12. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Hoşgeldiniz, bundan sonrası onlara kalmış.

13. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Sessiz ve rahatsız edilmeyecekleri bir ortam olursa çok iyi olur. Mamalarını da eksik etmeyin. Yeni ortamlarına alışınca kuluçka zamanı yakındır, hayırlısı olsun :)

14. Selahaddin EKİCİ

tekrar ben arkadaşlar...
    şuan dediklerinizi yapıyorum dişi kuş ara ara yuvaya girip çıkıyor gün içinde fakat gözlemlediğim kadarıyla çok ürkek gibi.Ayrıca tam kızışmış gibi görünüyor erkek çok kur yapıyor dişide öyle fakat erkek kuş biraz ürkek gibi dişi daha baskın gibi neden acaba?
    Saygılar...

15. Selahaddin EKİCİ

cvplarınızı beklıyorum

16. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hoşgeldiniz...sizin dişi kuşta biraz hanım ağalık var galiba :)

17. Selahaddin EKİCİ

bana da öyle geliyor fakat bu hiç hoşuma gitmiyor
    :D

Sayfayı Paylaş