Karadeniz Pet

Yeni yaptığım salmam nasıl olmuş_???

• Konbuyu başlatan ozgur
  • Başlangıç tarihi
O

ozgur

Guest
SA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA;
kendimce uğraştım böyle bi salma kafes yaptım nasıl olmuş görüşlerinizi çok merak ediyorum..
kullandığım malzemeler;
osb tahta--sunta--köşe bent--kafes teli--kafes kapısı--kapı için çıta...
arkadaşlar,
uzunluk 1m----genişlik----50 cm----yükseklik 50 cm

Uploaded with ImageShack.us
önde taktığım kapıda sol alt köşede 2 boşluk var akıllık yemlik yerlkeri arkadaşlar yuvalığın olduğu bölümede toplam 5 adet yuvalık sığıyor.Ortayada salma suluk koydukmu tamamdır arkadaşlar.Kafes kapısı dışa doğru açılıyor.
Temizliğinide malayla kazıyarak yapıyorum.kuşlar tünek üzerinde oluyor temizlerken bi sıkıntı olmuyor...yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlısı olsun ben çok begendim birkaç çift kuş burada besleyebilirsiniz :) keşke benimde çok kuşum olsa da bende böyle bişey yapabilsem :)

aleyküm selam...elinize sağlık güzel olmuş...yuvalıkları dışardan takıp salmanın duvarlarına yuvalık delikleri açsaydınız sizin için daha pratik olurdu...ilerde yuvalıkları kontrol etmek isteyeceğinizde zorluk çekmezdiniz...bence en fazla 4 veya 5 yuvalık alabilir galiba salmanız...elinize emeğinize sağlık...hayırlı bol üretimleriniz olsun...

aleyküm selam...elinize sağlık güzel olmuş...yuvalıkları dışardan takıp salmanın duvarlarına yuvalık delikleri açsaydınız sizin için daha pratik olurdu...ilerde yuvalıkları kontrol etmek isteyeceğinizde zorluk çekmezdiniz...bence en fazla 4 veya 5 yuvalık alabilir galiba salmanız...elinize emeğinize sağlık...hayırlı bol üretimleriniz olsun...

yer sıkıntısından dolayı yuvalıkları içeriye koydum yani mecbur kaldım diyebilirim.teşekkür ederim sağulun...

Emeğineze sağlık özgür bey, gayet guzel olmuş. Umarın kuşlarınızında rahat ederler.

Geri