petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yaptığım salmam nasıl olmuş_???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ozgur tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ozgur

ozgur Guest

SA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA;
    kendimce uğraştım böyle bi salma kafes yaptım nasıl olmuş görüşlerinizi çok merak ediyorum..
    kullandığım malzemeler;
    osb tahta--sunta--köşe bent--kafes teli--kafes kapısı--kapı için çıta...
    arkadaşlar,
    uzunluk 1m----genişlik----50 cm----yükseklik 50 cm

Uploaded with ImageShack.us
    önde taktığım kapıda sol alt köşede 2 boşluk var akıllık yemlik yerlkeri arkadaşlar yuvalığın olduğu bölümede toplam 5 adet yuvalık sığıyor.Ortayada salma suluk koydukmu tamamdır arkadaşlar.Kafes kapısı dışa doğru açılıyor.
    Temizliğinide malayla kazıyarak yapıyorum.kuşlar tünek üzerinde oluyor temizlerken bi sıkıntı olmuyor...yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...kolay gelsin...

#1 ozgur, 9 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mayıs 2013
  2. Gokay Akgul

Hayırlısı olsun ben çok begendim birkaç çift kuş burada besleyebilirsiniz :) keşke benimde çok kuşum olsa da bende böyle bişey yapabilsem :)

3. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    aleyküm selam...elinize sağlık güzel olmuş...yuvalıkları dışardan takıp salmanın duvarlarına yuvalık delikleri açsaydınız sizin için daha pratik olurdu...ilerde yuvalıkları kontrol etmek isteyeceğinizde zorluk çekmezdiniz...bence en fazla 4 veya 5 yuvalık alabilir galiba salmanız...elinize emeğinize sağlık...hayırlı bol üretimleriniz olsun...

4. ozgur

ozgur Guest

yer sıkıntısından dolayı yuvalıkları içeriye koydum yani mecbur kaldım diyebilirim.teşekkür ederim sağulun...

5. Y.Emre Aydın

Emeğineze sağlık özgür bey, gayet guzel olmuş. Umarın kuşlarınızında rahat ederler.

6. ozgur

ozgur Guest

teşekkürler..

Sayfayı Paylaş