Karadeniz Pet

Yeni Yarışmamız Haziran'da

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
m9cf6.png

Cümleten selamun aleyküm,

Yeni yarışmamız Allah nasip ederse Haziran ayında başlayacaktır. Bilgilendirmeyi şimdiden yapmak istedim :) Yeni yarışmamızın hediyeleride çok güzel olacak.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yarışmamızın içeriği nasıl olacak henüz kesin bir bilgi yoktur. Yarışma formatı bu süreçte son şeklini alıp, sizler tarafımızca bilgilendirileceksiniz.

1. olacak olan üyemize TABLET verme düşüncemiz var. Şuan bir firma ile görüşmelerdeyiz eğer sponsorluk anlaşması sağlayabilirsek bu ödülü 1. olan üyemize vereceğiz.

Eğer olurda TABLET anlaşmamız gerçekleşmez ise 1. olan üyemize;
1. Sınıf Kaliteli Kafes + Orjinal Çekoslovak Yavru + Kafesin Tüm Gerekli Malzemeleri + 1 Paket Bonnie Yem + Tüm Gerekli Vitaminler

2. olacak olan üyemize Orjinal Çekoslovak Yavru.

3. olacak olan üyemize de Orjinal Çekoslovak hediye edilecektir.

Hediyelerde artışa gidilebilir.

Saygılarımızla.

Yarışma hakkında detaylı bilgilendirme ilerleyen zamanlarda yapılacaktır. Bizi takipte kalın.

Cümleten selamun aleyküm,

Yeni yarışmamız Allah nasip ederse Haziran ayında başlayacaktır. Bilgilendirmeyi şimdiden yapmak istedim :) Yeni yarışmamızın hediyeleride çok güzel olacak.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yarışmamızın içeriği nasıl olacak henüz kesin bir bilgi yoktur. Yarışma formatı bu süreçte son şeklini alıp, sizler tarafımızca bilgilendirileceksiniz.

1. olacak olan üyemize TABLET verme düşüncemiz var. Şuan bir firma ile görüşmelerdeyiz eğer sponsorluk anlaşması sağlayabilirsek bu ödülü 1. olan üyemize vereceğiz.

Eğer olurda TABLET anlaşmamız gerçekleşmez ise 1. olan üyemize;
1. Sınıf Kaliteli Kafes + Çekoslovak Yavru + Kafesin Tüm Gerekli Malzemeleri + 1 Paket Bonnie Yem + Tüm Gerekli Vitaminler

2. olacak olan üyemize ise 10 KG Bravo Yem.

3. olacak olan üyemize de 3'lü Parfüm Seti hediye edilecektir.

Saygılarımızla.
Bunların içinde 5 yıldızlı otelde 1 hafta yaz tatili olsa çok çok güzel olacaktı. tebrik ederim çalışmalarınız devamı dilerim

Gerçektenn muazzam hediyeler varmış :D Kazanmak için çekimlerde elimden geleni yapacağımm :)

ilerleyen yarışmalarda dahada faklı hediyeler olabilir.fikirlere açığız arkadaşlar abartmamak şartı ile.

Hediyeler güzelmiş yarışmaya katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar çekişmeli geçecek gibi yarışma ;)

önceki yarışamya katılmayı dnedim ama süre yetmedi bu kezknide kaçırmıycam

2. ve 3.ye de yavru verseniz ya =) yada seçenek sunabilirsiniz o kişiye =)

Sizlerimi kıracağım :) 2. ve 3. olan arkadaşımızada Orjinal Çekoslavak Yavru Hediye edeceğiz.

Eger tablet konusi olmazsa ,1.ye de2.yede,3.ye de cekoslavak vermek garip olabilir,eger tablet verilecek guc varsa 1.ye kaliteli jumbo gibi bisey olabilir buda benim dusuncem,yanlis bise soyledi isem ozur dilerim.

Eger tablet konusi olmazsa ,1.ye de2.yede,3.ye de cekoslavak vermek garip olabilir,eger tablet verilecek guc varsa 1.ye kaliteli jumbo gibi bisey olabilir buda benim dusuncem,yanlis bise soyledi isem ozur dilerim.

Tableti verebilirsek eğer sponsorumuz sayesinde verebileceğiz. Yani cebimizden 1 kuruç çıkmayacak. Ama sponsorluk anlaşmamız başarılı olmazsa mecburen çek yavru hediye edeceğiz kafesiyle herşey dahil bir şekilde.

Geri