Karadeniz Pet

Yeni yasa bileziksiz kuş..

Salih ÇEVİK

Meraklı Üye
Arkadaşlar küçük bi üretimhane açmayı düşünüyorum evimde kuşlar sürekli artıyor şuan araştırma aşamasındayım. Bikaç birşey duydum aslını bilmiyorum yılbaşından sonra yeni yasa gereği bileziksiz kuş satılmaıs yasaklanacakmış. Bu konuyla alakalı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. (şayet doğruysa üretimhane açacak birisi için nasıl bi yol izlememi tavsiye edersiniz) Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar küçük bi üretimhane açmayı düşünüyorum evimde kuşlar sürekli artıyor şuan araştırma aşamasındayım. Bikaç birşey duydum aslını bilmiyorum yılbaşından sonra yeni yasa gereği bileziksiz kuş satılmaıs yasaklanacakmış. Bu konuyla alakalı bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. (şayet doğruysa üretimhane açacak birisi için nasıl bi yol izlememi tavsiye edersiniz) Şimdiden teşekkürler..

üretimhanen evdeyse sıkıntı olmaz el altından satarsın.ama yol üzeri bir dükkan gibi olursa ürettiğin her kuşa takmak zorundasın

sadece bilezik olayı olmazsın iade şartı sağlık karnesi ve her önüne gelenin petshop açamadığı hayvan sağlığı ve temizliği denetimleri yapılan bir yönetmelik olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

Hayvanların rezil halini gördükçe petshopları kapatıp sahiplerini de cezalandırmak istiyorum zabıta olsam.

Teşekkür ederim ark.lar

Böyle bir yasa yokmuş geçen gün Tarım Bakanlığı'ndan yetkililer aradı ve gerekli bilgilendirmeyi yaptılar. Hatta bizde sitemizde konu açmıştık gerçekliği yokmuş bu yüzden konuyu sildik.

Geri