petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Yavru Çiftimiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinequanon tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sinequanon

Selamlar;

Mavi olan (2-3 aylık erkek diye biliyorum) yaklaşık 1 haftadır bendeyken bugün yanına sarı olanı (satıcı 2 ay civarı dişi dedi) aldım. Ancak geleli 2-3 saat olmasına rağmen iki yabancı gibiler.

Kuşarın gene durumu, cinsiyetleri ve anlaşma ihtimallerini yorumlarsanız sevinirim.

2. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    yaşları daha çok küçük erkek dişi gibi duruyolar daha yeni almışsınız kuşu alışırlar 1-2 güne

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yan yana olduklarina gore sorun olmaz. Disi guzel.

4. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    mavi kuşun kafasında ne var :)

5. Sinequanon

Aldığımda ayırmak için kırmızı boya sürmüşlerdi, zamanla uçuyor.

6. Bulut YILDIZ

Keske boya surdurtmeseydiniz erkek kusunuz cok tatliymis ama eger 2 kusu ele alistirmak icin aldiysaniz o biraz zor olur

7. Sinequanon

Arkadaşlar af buyrun ama kuşlar mal gibi duruyorlar, erkek arada bir kafasını falan sürüyor ama dişi oralı değil. Terslemiyorda ama karşılıkta vermiyor pek. Arada bir iki öpüşme falan oldu ama... Dişi çok mu küçük kaldı erkeğe çözemedim??? Fikirleriniz lütfen...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

Hah galiba bu iş olacak galiba, dişide erkeği kaşımaya vs başladı:)

Sayfayı Paylaş