petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Yavru Kuş Halleri... Suyuna İlaç karışımı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kasaplanca tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Kasaplanca

albio dişi kuşuma erkek kuş aldım yanına
    yavru sanırım 2-3 aylık ,yavrular nazaran 4-5 aylık kuşlara göre daha fazlamı uyurlar?çekoslav sanırım fotosunu atacagım en kısa surede,çok ürkek ve hep tünekte uyuyor,hastalıgıda olabılırmı?dıskısıda sıvı olarak gelıyor!! yani şurup şeklinde.

bilgisi olan arkadas yardımcı olabilirmi?

Evimde aviastım ve avisol vitamin var. Her ıkısınıda tek bır sulukta verebilirmiyim?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuza birden fazla ilaç vermeyin

3. Kasaplanca

Aviastım zaten ilaç. Avisol vitamın olarak kullanılıyor. Sorudan kastım bu?

4. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 ilacı birden vermeyin haftada 1 gün ilaç 1 gün vetamin vermeniz daha mantıklı olur 1 gün ara deyil pazartesi ilaç verdiniz perşembe vitamin geri pazartesi ilç daha mantlıklı olur 2 sini tek sulukda vermeniz kuşa zarar verir

5. Kasaplanca

KAFESTE iki ayrı suluk var. bırıne vıtamın bırıne ılac versem sızce nasıl olur.?

Sayfayı Paylaş