Karadeniz Pet

Yeni yavru kuş Tüyü çıkmıyor!!

• Konbuyu başlatan Tuğçe Tüten
  • Başlangıç tarihi
T

Tuğçe Tüten

Guest
Merhaba arkadaşlar bir kuş satın aldım kuşçu 20günlük dedi daha tüyleri tam çıkmamış ama ben alalı neredeyse 15 gün oluyor çok az yeri tüylendi bir problemi mi vardır yada ne yapmam gerekir ? kuş gayet kıpır kıpır bir problemi yok gibi

teşekkürler.

IMG-20130605-00005.jpg

IMG-20130605-00004.jpg

IMG-20130605-00003.jpg

Beyaz iris gördüm 20 günlük değil yalan söylemişler en az 1 yaşında bu kuş. Değiştirin.

Eminmisiniz? akşam ona göre kuşçuya gidecem çünkü :) gerçi kuşçu ablama elle besliyorum demiş bende direk yem yemeye başladı kabuklu

Tüylerini yolmuş bu kuş yada bir hastalığı var. Bariz yetişkin bir kuş. Geri verin, aldığınız petshoplada ilişkinizi kesin.

teşekkür ederim yorumlarınız için akşam ben bir uğrayayım ona :)

Bencede bu kuşun yası büyük ve bir sorunu var bunu söylemek istemezdim ama kuşcu yalan söylemiş hem 20 günlük kuş tam anlamı le yem kıramaz ki bence dğiştirin

ne sahtekarlar var arkadaş. 1 yaşındaki kuşu 20 günlük deyip satıyorlar.

1yaşındakı kuşu tüyleri dökülmüş die yavru die kazıklıorlar

Memleketimde adi insanlar kol geziyor hastalıgı var kuşun büyük ihtimal kendi veya başka bir kuş yolmuş 20 30 lira için yalan soylemiş gerekli mercilere bildirin bunu ayrı yetten böyle hayvanları ayrı kafese koymalılar ve hayvanlar kendilerini toparlamalılar

Bencede şikayette bulunun , ruhsat veren yerler bu konuda titiz. Alnının açıklığından bu kuş için diyebilirmki en az 1 yaşında.

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız içiin ilgilendiğiniz için ben gerekli cümleleri söyledim kendisine.

1 yaşından aşağı değil,ya talihsiz bir olay sonucu kaybetmiş dökülmüş tüyleri,yada hastalıklı olduğundan çıkmamış.Umarım gerekenleri söylemişsinizdir böyle konularda hiç sakınmayın gereken herşeyi söyleyin hakediyorlar...

Geri