Karadeniz Pet

Yenı yavru kusum hakkında yardım

g0rky06

Onursal Üye
Özellikle ırkını cok merak ediyorum .
2 aylıkdan fazlamıdır sizce ? Aldıgımda kanatları dökülmüş ve kuyruğu hic yoktu şuan kuyrugu 3 4 tane cıktı halen ucamıyor ele alıstı ama hic konusmuyor sürekli fıstık felan diye konusuyorum onunla ama ötmüyor bile nasıl bir yol izlemeliyim :) teşekkürler

s4wtp.jpg

s4wty.jpg

s4wu0.jpg

s4wu6.jpg

s4wur.jpg

bu kuş 4 aylık yada 5 aylık cere rengi oturmuş çünkü ,tüye girmiş büyük ihtimal biraz bekleyin tüyleri yerine gelecektir kanatlarını açın altlarına bakın herhangi bir anormallik parazit vs varmı, durumu nasıl bilmiyorum normal kafeste duruyormu normal yem su içiyormu . yani petshoptan aldıysanız bir süre izleyin hayvanı hasta olabilir..

bu kuş 4 aylık yada 5 aylık cere rengi oturmuş çünkü ,tüye girmiş büyük ihtimal biraz bekleyin tüyleri yerine gelecektir kanatlarını açın altlarına bakın herhangi bir anormallik parazit vs varmı, durumu nasıl bilmiyorum normal kafeste duruyormu normal yem su içiyormu . yani petshoptan aldıysanız bir süre izleyin hayvanı hasta olabilir..

yok bı tanıdıktan almıstım cekoslavak dıye bılıyorduk bız . 2 aylık demıstı kendısı yemını suyunu ıcıyor bır sorun yok ılk geldıgınde tüy diye birşey yoktu kanadı hep düsüodu ve kanıyordu

Çek gibi duruyor. Vitamin ve mama takviyesi yapın.

Geri