petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni yavru ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve /kimya/ tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar daha önce iki kuluçka geçiren kuşum var. önceki kuluçkalarını gün gün takip ettim.
    ama şuan ki yavruların çok çok küçük olduğunu düşünüyorum. böyle bir şey olabilir mi ki ? şimdi sana öyle geliyordur, kuşları rahatsız etme gibi yorumlar yapcaksınız belki ama dediğim gibi daha önceki yavrularını da biliyorum ama bunlar gerçekten çok minikler. ve rahatsız da etmiyorum günlük rutin kontrolleri dışında. sizce bu kadar küçük olmaları normal mi ve olabilir mi:confused::confused:

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlı olsun :) kuluçkadan erken çıkmış olabilirler mi? Yoksa gününde mi çıktılar?

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 19 Ocak 2015
    Son düzenleme: 19 Ocak 2015
  3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    hayırlı olsun. eğer kuluçkalar üst üste gerçekleştiyse yavruların küçülmesi normal. dinlenmediği için yeteri kadar sağlıklı olamıyor dişiler.

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ercan ustam gerekli aciklamayi yapmis..Kuslarinizi bu kulucka itibari ile dinlendirmeye alin ve 2 ay ayri kafeslerde tutun kendilerine gelsinler..daha sonra tekrar birlestirdiginizde daha olumlu sonuclar alacaksiniz.

5. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Pakistan mı olacak şimdi bunlar ? :)

6. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    dediğiniz gibi üst üste kuluçka geçiyorlar. ama bu benim isteğimle olmadı kendileri yaptılar ama yine yavruları büyütmeden yumurta yaparsa bu kez yumurtaları alıcam. peki bu yavrularda bir sıkıntı olabilir mi ? çok teşekkür ederim cevabınız için [MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

teşekkürler gününde çıktılar ama çok minikler. hint bülbülü yavrusundan minik

7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    yavrularda boyut haricinde pek sıkıntı olmaz. birde tüyler de ufak tefek sıkıntılar olabilir. onları da tüy değişiminde toparlar.

8. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu baya ilginçmiş işte...

Sayfayı Paylaş