Karadeniz Pet

Yeni Yavrular

Muammer KONUK

Paylaşımcı Üye
Anne ve baba
fotoraf0898.jpg

Bunlarda yavrular 7 yumurtanın hepsi çıktı fakat birisi öldü galiba ezilmiş.:(
kalan 6 yavu iki tanesi albino.
fotoraf0890.jpg

fotoraf0874.jpg

fotoraf0886.jpg

fotoraf0891.jpg

MaşAllah ustam harikalar :) Anne ile babanın renkler de güzel :) Özellikle babadaki kuyruk uzunluğu şahane :)

Sağolun, cinslerindenmidir nedir her kuluçkada bi tane albino çıkıyor.

Sağolun, cinslerindenmidir nedir her kuluçkada bi tane albino çıkıyor.

Büyük ihtimal nenelerden veya dedelerden gelen bir durumdur ustam :) Ayrıca çiftinize dikkatli baktınız mi birinin gözünde kırmızılık var mı acaba? Benim şuanki çiftimin erkeği renginde bir dişim vardı ve gözleri kırmızıydı :) Sonra satmak zorunda kaldım, yavrusunu alan usta albino yavru verdiğini söylemişti.

MaşAllah ustam harikalar :) Anne ile babanın renkler de güzel :) Özellikle babadaki kuyruk uzunluğu şahane :)

Sağolasın Cihat usta erkeğin kendi dişisi vardı aynı cinste aldığımda kuşçu hiç dinlendirmemiş dişisini dinlenmeye aldım, eş değiştirdim.

Büyük ihtimal nenelerden veya dedelerden gelen bir durumdur ustam :) Ayrıca çiftinize dikkatli baktınız mi birinin gözünde kırmızılık var mı acaba? Benim şuanki çiftimin erkeği renginde bir dişim vardı ve gözleri kırmızıydı :) Sonra satmak zorunda kaldım, yavrusunu alan usta albino yavru verdiğini söylemişti.

büyük ihtimal atalarında vardır değin gibi, gözlerinde de hiç kırmızılık yok.

Sağolasın Cihat usta erkeğin kendi dişisi vardı aynı cinste aldığımda kuşçu hiç dinlendirmemiş dişisini dinlenmeye aldım, eş değiştirdim.

MaşAllah ustam en iyisini yapmışsınız :) Diğer dişi kızışınca da erkeği onun yanına atarsınız :p :D

Muammer abi Maşallah kusların cok tatlı.İnşallah bende 1 hafta sonra yumurtalarını görcem :)

Maşallah albinoların hastasıyım bi tane arkadaşımızda demiyor ki al hediyem olsun diye :)

ustam yine herzamanki gibi çok güzel yavrular çıkmış .. maşallah ALLAH nazarlardan saklasın..Albinolar çok güzel değerlendir derim onları satma abi :)