Karadeniz Pet

Yeni yavrularim

Korhan KARAOREN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba arkadaslar, yeni bir mutluluk kaynagi :)
Yavrular 22,26,28 gunluk, mavi olan simdiden yuvaliktan atlayip duruyor, ne zaman disarda gorsem geri koyuyorum, ama nafile.
Insallah herkese kendi yavrusunu eline almak, onun sicakligini hissetmek nasib olur.
D62j3Z.jpg

JkAj1W.jpg
v853Vv.jpg

Son düzenleme:
[MENTION=14497]Korhan KARAOREN[/MENTION] Masallah Korhan Abi. Renk yapmissin.

Maşallah cidden renkleri çok güzel.. :) Güle güle ve sağlıkla büyütün :)

@Korhan KARAOREN Masallah Korhan Abi. Renk yapmissin.
Selam Gokhan, bir ciftten boyle farkli renkler cikinca ben de sasirdim. Hep bir mavi yavrum olmasini istedim, cok sukur dilegim yerine geldi.
Yavrular iyice tuylenince resim koyarim yine.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:50 --

Maşallah cidden renkleri çok güzel.. :) Güle güle ve sağlıkla büyütün :)
Tesekkurler, darisi basiniza.

Cok guzeller o sicakligi 30 dk once yeniledim ben cok guzel duygu maasallah sizinkilerede bakislar fenaa :) son yavrunun
Renklerde harika

Son düzenleme:
çok güzeller maşallah benimkide dişi mavili beyazlı alacalı erkek mas mavi harika bir mavi hertarafı hiç beyazı yok yavrular mavi çıkarmı başka renk çıkma ihtimalleri varmı mavi mavi yavrular olsun istiyorum :)))

çok güzeller maşallah benimkide dişi mavili beyazlı alacalı erkek mas mavi harika bir mavi hertarafı hiç beyazı yok yavrular mavi çıkarmı başka renk çıkma ihtimalleri varmı mavi mavi yavrular olsun istiyorum :)))
Veysel Bey, hic ummadiginiz renkler cikabiliyor, mesela bu ciftimin erkegi mavi, disisi acik yesil idi, ama siyah yavru cikti. Sizinkilerden de mavi cikma olasiligi yuksek bence.
Benim diger bir ciftimin disisi masmavi, erkek ise mavi -beyaz, su an 5 yumurtalari var. Ben de mavi agirlikli yavru bekliyorum.

Veysel Bey, hic ummadiginiz renkler cikabiliyor, mesela bu ciftimin erkegi mavi, disisi acik yesil idi, ama siyah yavru cikti. Sizinkilerden de mavi cikma olasiligi yuksek bence.
Benim diger bir ciftimin disisi masmavi, erkek ise mavi -beyaz, su an 5 yumurtalari var. Ben de mavi agirlikli yavru bekliyorum.

siyah derken grimi ? Ayrıyetten benimde bi çiftim var erkeği yine sırf mavi dişisi albino inşallah güzel renkler bekliyorum :))

Mavi ile gri yavru 31 ve 29 gunluk oldular, ikisi de yuvadan atladi. Kafesin tabaninda ilk egitimlerini aliyorlar su an. Mavi olan galiba show tipi kus olacak. Ikisi de erkek diyorum, gorusunuz nedir?
lr3NdB.jpg

E6rAyq.jpg

j1XN6g.jpg

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
mavi spangle güzel olmuş, ömrü uzun olsun.

Maşallah süperler keyifli üretimler olsun

Merhaba arkadaslar, son yavruda atladi yuvadan, 35,33,ve 31 gunluk oldular. Ucunun birden vesikalik :) bir fotografini cekeyim dedim, ama yerlerinde rahat durmadiklarindan net olmayabilir.

P6DNdv.jpg

4qzQv4.jpg

O9DNjZ.jpg

Maşallah hepsine.
Tüyleri kadar ömürleri olsun İnşallah.
Bereketli ve bol üretimler.

Maşallah maşallah mavi kuşa bayıldım digerlerininde rengi çok güzel

Muhteşem üçlüye kocaman bi masallah:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maaşallah çok güzel renkleri var,hayırlı üretimler.

Geri