Karadeniz Pet

yeni yavruluk aldim

drsn_19

Meraklı Üye
Meraba yeni bi yavruluk aldım bir hafta oldu ama kuslarin icine girdiklerini görmedim bunun için ne yapmam gerekiyo ivinr girmeleri icin bude yavrulugun icine Talas yem gibi biseyler koymaya gerek var mi

kuşların kızışması için mama yapıp verin ayrıca yemlerinede 1 çay kaşığı nijer tohumu ekleyin bunlar kızışmalarını sağlayacaktır

Nijer tohumu kuscularda var mıdır? Bude yavrulugun tabanina herhangi bir sey koymaya gerek var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:17 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

kuşların kızışması için mama yapıp verin ayrıca yemlerinede 1 çay kaşığı nijer tohumu ekleyin bunlar kızışmalarını sağlayacaktır

Bide mama nasıl yapılıyor :)

Hocam kuşlar hemen yuvaya girmezler zaten hemn yeni takmışsın biraz zaman geçtikten sonra yuvalığı incelerler , mama için ise en kolayı cici bebe + irmik + yulaflı biskivü bunlarını robotta iyice çek un gibi olsun + havuç rendele rendeledikten sonra havaçu sık suyu aksın + yumurta rendele karıştır ver öyle. Sabah verirsen senin için daha iyi olur kuşlar aç olur o zaman yemligi söker mamayı verirsin.

Genelde yavruluk tabanına çam ağacından çıkan talaşları koyarlar. Talaşlarda ne çok ince ne cok kalın olmalı.

Talaş koy altına yavruluğun ama hemen alissmazlar kizismalari lazım

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cam ağacının yapraklarini koysam olurmu ki

Olmaz batar samanda koyabılırsın veya ot kurutup koya yem kabugu koyabilirsin sana önerim yem kabugunu dene

Nijer tohumu kuscularda var mıdır? Bude yavrulugun tabanina herhangi bir sey koymaya gerek var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:17 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

Bide mama nasıl yapılıyor :)

evet bulunur yuvalığın tabanına talaş koyuluyor pet shop taki hamster talaşları uygundur mamayı kendinde yapabilirsin hazır olanlarda var satın alabilirsin yapılışı sitede mevcut
http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...tistirilmesi/muhabbet-kusu-icin-mama-227.html

Son düzenleme:
Geri