Karadeniz Pet

yeni yavrum hakkında yardım

Robin

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar evcillestirmek ve konusturmak icin sahiplendigim yeni yavrum hakkinda cins ırk sağlik ve yas konusunda bilgi verir misiniz. Anne babasindan bugun ayirdim biraz yem yedigini gordum ama durgun biraz tünekte uyukluyor insallah bir sorunu yokur. Yardimlarinizi bekliyorum. Yemleri agzina alip geri kaciriyor cok azini kirabiliyor mama da yapip koydum önune bebe biskuvisi havuc ve yumurta karisimi ama pek yemedi önerilerinizi bekliyorum.
l7ajll.jpg

LaV3do.jpg

Oq1MJD.jpg

1yQdnj.jpg

Oq1M34.jpg

n78rkM.jpg

Oq1Mk4.jpg

merhabalar . yavrunuz çok güzel ve çok sağlıklı görünüyor. yaşını tahmin etmek çok zor değil en fazla 40 günlüktür. rengide çok güzel, ırkı hakkında daha uzman kişilerden yorum gelirse daha iyi olur ama benim tahminim ingiliz kırığı gibi. cinsiyetinde erkek diyorum.

Teşekkür ederim. Neden ingiliz kırığı olduğunu düşündünüz

kırık oldugu kesin ama jumbo mu ingiliz mi orası bilinmez. şuanda durgun olması az yem yemesi uyuması kısacası mal gibi olması gayet normal. zamanla alısıyor suyun yerini de yemin de vs hepsine. siz her gün belirli aralıklarla elinizi kafesin üstüne koyun onla konusun ilgi gösterin zaten sizinle büyüyeceği için alışmaması imkansız. ama asla yalnız bırakmayın sonra önüne geçemiyorsunuz yazık olmasın. maşallah

Ama bunun anne babasi da bende ikiside ingiliz yavrunun kirik oldugu kanisina nerden vardiniz. Emin olamadim simdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Cevaplarınızı bekliyorum

Cekoslavak erkek yavru çok güzel ve tam eğitimlik 35 günlük falan anne babasida sizdeymis bi fotoğraf koyun bakalım bi

Cekoslavak erkek yavru çok güzel ve tam eğitimlik 35 günlük falan anne babasida sizdeymis bi fotoğraf koyun bakalım bi

Egitilir olmasına sevindim benim de amacım konusturmak evcillestirmek dost edinmek onu. Anne babasini ekliyorum hemen ama ingiliz diye biliyordum. Bu sekilde yavrulu aldim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

n78JEB.jpg

PqLOn8.jpg

bide cok uysal hic kacma eğilimi yok bugun ilk gun alip kasimaya bile basladim aramizdaki bag olussun diye

Evet erkek İngiliz dişi de kararsız kaldım çok güzel bir çift maşallah Güle güle besleyin yavru ile de şimdiden oynayın ve yeme düşünce başka odada besleyin konusturur egitirsiniz

Evet erkek İngiliz dişi de kararsız kaldım çok güzel bir çift maşallah Güle güle besleyin yavru ile de şimdiden oynayın ve yeme düşünce başka odada besleyin konusturur egitirsiniz

Disi de erkek kadar iri neredeyse bu da daha boydan bir resim ama bazen kafesin dibinde uyukluyor bisey olur diye korkuyorum ve pinpirikli davraniyorum
g539QO.jpg

Maşallah çok güzel bir yavru.Yuvalıktan çıkalı az zaman olduğu için kafese alışmasını bekleyin. Kafesinde kalsın. Yem kırıp kırmadığından eminmisiniz ? Yem yemesinde problem yoksa 1 hafta 10 gün kafesine alışsın daha sonra kendinize alıştırıp eğitime geçebilirsin. Kolay gelsin.

Maşallah çok güzel bir yavru.Yuvalıktan çıkalı az zaman olduğu için kafese alışmasını bekleyin. Kafesinde kalsın. Yem kırıp kırmadığından eminmisiniz ? Yem yemesinde problem yoksa 1 hafta 10 gün kafesine alışsın daha sonra kendinize alıştırıp eğitime geçebilirsin. Kolay gelsin.
Evet yemlikte ve yerdeki yemlerse oyalanıyor cok basarili olmasa da kiriyor onun da zamanla

alisacagini umuyorum zaten yuvadan almadan 4 5 gunde disarda kafew icinde duruyodu yuvaya girmiyodu

45 günlük erkek hollanda veya kırığı

Geri