Karadeniz Pet

yeni yavrum hakkında

Hüseyin AYYILDIZ

Yeni Üye
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar . 12 gündür kıyıp bakamadığım yavruma bugün bakma fırsatı buldum biraz şaşkınım o yüzden sizlere sormak istedim . Fotoğraflarda pek belli olmayabilir . Yavru 12 günlük gözleri kırmızı kanat kuyruk ve kafa sapsarı gövde ve sırt tamamen beyaz sırtta hafif bi sarılık yine var . Bilgi verebilecek olan varsa sevinirim , birde gelişimi nasıl yorumlarınıza ihtiyacım var .

yeme düşünce satın almak isterim satmak isterseniz

hayırlı olsun kardeşim diğer yumurtalardan cıkmadımı ? sınavlardan ilgilenemedim seninle , levent abinin dediği gibi lutino olabilir ama sırtı beyazda olabilir belli olur 10 güne :D

Abi bu ilk çıkmıştı bundan sonraki 4 yumurtanın 3 ünü kırıp attı 4.sü hala yuvada çıkar mı bilmiyorum , abim 2 gün pet-shopları gezmiş lutino muhabbet istiyordu konuşturmak için onun şansına oldu sanırım :D Teşekkür ederim bu arada abim :)

bence fazla elleme derim büyümesini bekle istenilmeyen aksilikler olabiliyor çok elleyince...güzel bir kuş olacak.

bence fazla elleme derim büyümesini bekle istenilmeyen aksilikler olabiliyor çok elleyince...güzel bir kuş olacak.

Haklisin abim zaten 12 gündür yaşanmasına diye ellemiyordum bugün gelişiminden şüphelendiler aldım bir daha da ellemem artik sizce gelişimi nasıl ? Teşekkürler

Maşallah çok iyi durumda bence de

Gerçekten çok güzel hayırlı olsun.

Nokia 3310 ile gönderildi.

güzel gelişiyor anne iyi besliyor belli ayaklarda ters basma gibi bi sorun yok dimi?
benimde 19 günlük kırmızı göz lutino yavrı öldü sakattı anne bakmadı...

JL8k8n.jpg

güzel gelişiyor anne iyi besliyor belli ayaklarda ters basma gibi bi sorun yok dimi?
benimde 19 günlük kırmızı göz lutino yavrı öldü sakattı anne bakmadı...

JL8k8n.jpg

Bende ondan şüpheleniyorum ayağında sıkıntı var gibi geldi ama evdekiler yok diyor elime aldığımda kuvvetini vererek iki ayağıyla birlikte elime basıp doğrulmaya çalıştığı için şüphelerim azaldı ama şimdilik emin değilim

Bende ondan şüpheleniyorum ayağında sıkıntı var gibi geldi ama evdekiler yok diyor elime aldığımda kuvvetini vererek iki ayağıyla birlikte elime basıp doğrulmaya çalıştığı için şüphelerim azaldı ama şimdilik emin değilim

bu resime göre sol ayakta sanki tuhaflık var gibi geldi resimde yanıltabilir kendi gözleminle daha iyi anlarsın ayaklarda bi farklılık görebiliyor musun ayağı kanadın üzerine atıyor mu? inşallah sağlıklı olur ve birşeyi yoktur...

Son düzenleme:
bu resime göre sol ayakta sanki tuhaflık var gibi geldi resimde yanıltabilir kendi gözleminle daha iyi anlarsın ayaklarda bi farklılık görebiliyor musun ayağı kanadın üzerine atıyor mu? inşallah sağlıklı olur ve birşeyi yoktur...

Akşam elime aldığımda sol ayağını kanatının üstüne atmıştı bu bi sorun olur mu ?

ayağı kanat üzerine atmaması gerekir eklem yerinde ayakta çarpıklık olabilir.

bildiğim kadarıyla ayağında çarpıklık yamukluk olan kuşlara ayakları ip ile birbirine yakın bir şekilde sıkmadan bağlıyorlar..yeni resimler koyarsan arkadaşlarda yorum yapar ona göre hareket edersin şimdilik elleme...

Geri