Karadeniz Pet

Yeni yavrumuz hakkında görüşleriniz

Cengiz ŞENEL

Paylaşımcı Üye
x38NOr.jpg
e594vq.jpg
wLP2Wj.jpg
Yukarıdaki yavru ile ilgili görüşlerinizi alabilirmiyim? (ırk, cins, cinsiyet ve genel sağlık durumu)

bu kuş yem kırabiliyor mu ?

suluk niye içerde dostum onu anlamadım. kuş güzel konuşmayi öğrete bilrsiniz.. aşkım babacık naber abla gibi sözleri öğretebiliriniz...

Aslında yorum yapmak yapmamak arasında kaldım neyse neyazıkki

bu kuş hasta ve fazla ömrü yok gibi duruyor içi çekilmeye başlamış bile Cengiz bey ....

Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkürler Cihan ustam, bu yavruyu kardeşim için aldım ve yarın ona götürecektim, eğer hasta olduğundan eminseniz yarın geri götüreyim.

Cengiz bey biz sadece resimle ve tecrübemizle yoğururuz tahmin ederiz kuşu görüntüsü hoş görünmüyor sağlıklı görünmüyor

geri götürüp götürmemek size kalmış

Cengiz abi Cihan ustama katılarak üzülerek bende kuşu halsiz gibi gördüm ve farklı fotoları incelemek istedim acaba tek fotoğrafta mı öyle çıkmış diye ama malesef yanılmamışız kuş hasta görünüyor.

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için, iki ustam hastadır diyorsa yapacak birşey yok, sabah kalkınca götürüp iade ederim bende.

kardeşim ne iade etmesi.Al bak işte ömrü ne kadarsa senin yanında tamamlasın.Allah böyle istemiş.Yeni kuş alıp kardeşine verebilirmisin olmaz mı?

kardeşim ne iade etmesi.Al bak işte ömrü ne kadarsa senin yanında tamamlasın.Allah böyle istemiş.Yeni kuş alıp kardeşine verebilirmisin olmaz mı?

Hitap açısından yaşını bilemedim ama neyse :) Boncuk arkadaşım kuş benim olsa ve hastalansa dediğin doğru fakat daha 6-7 saat önce almışım oda başkası adına, götürürüm hasta ise iyileştirip başkasına satar oda.

Cengiz Bey'e bu konuda katılıyorum hasta bir kuş satmak yada bu işte çok uzman olmayan kişilere yem kıramayan kuş satmak bence çok yanlış.

Cengiz Bey aşırı uzman olsa zaten bu kuşu satin almazdı. Affınıza sığınarak Cengiz Bey çok uzman değilseniz bu kuşu iyileştirmenizde zor olacaktır.

Cengiz Bey'e bu konuda katılıyorum hasta bir kuş satmak yada bu işte çok uzman olmayan kişilere yem kıramayan kuş satmak bence çok yanlış.

Cengiz Bey aşırı uzman olsa zaten bu kuşu satin almazdı. Affınıza sığınarak Cengiz Bey çok uzman değilseniz bu kuşu iyileştirmenizde zor olacaktır.

Sertaç bey kuş yem kırabiliyor fakat hepsini değil, sert olanları hariç kırıyor bende bunu görerek ve bilerek aldım. Hastalık konusunda birşey diyemeyeceğim.

eğer pet shoptan aldıysanız götürüp geri vermeniz onu ölüme terketmekten başka bişey olmaz... antibiyotikle atlatabilir bence bu durumu. hayvan bile olsa hasta diye yüzüstü bırakmak yanlış bence. tabi üreticiden aldıysanız verin bencede... benim düşüncem bu.