petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Yavrumuz (Resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mustafa ERTAŞ tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Yeni yavrumuzun resimlerini paylaşmak istedik. Allah herkezin yavrusunu bağışlasın...

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

Kuşun dört ay sonraki halini sizinle paylaşmak istedim!!

[​IMG][/url][/IMG]

#1 Mustafa ERTAŞ, 31 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Mayıs 2014
  2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    tüğleri kadar ömrü olsun!!!!

3. Sinan ÇELİK
    Gizli

Maşallah kuşunuza

4. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Maşşallah çok güzel eğitcekmisiniz.

5. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Amin çok teşekkürler..

Teşekkürler..

Niyetimiz eğitmek çalışmalara başladık :) hayırlısı inşallah eğitimli videolarını da koymak nasip olur siteye..

6. Hürkan YILMAZ
    Gizli

İnşallah bekliyoruz :)

7. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

maşallah kuşunuza

8. Hürkan YILMAZ
    Gizli

He bu arada adını ne koydunuz :D Fıstıkmı :)

9. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Maşallah miniğe :)

10. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Teşekkürler..

Aslında tam olarak koymadık, klasik bir isim olsun olsun istemedik.. Fikirleriniz bizim için kıymetlidir..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Daha öne sizlerle paylaştığım yavrumuzun resmini tekrar paylasıyorum. Erkek gibi görünüyordu ancak; cere renginde değişme var gibi sanki. Sizin de yorumlarınızı duymak istedim?

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

11. Sinan ÇELİK
    Gizli

Erkek kuşunuz. İsim koymadıysanız eğer acele etmenizi tavsiye ederim. Konuşturma alıştırmaları için ne kadar erken öğretirseniz o kadar iyi olur.

12. Orhan ERGİN

Beğenileri:
    0
    maşallah...

13. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Haklısınız koyduk ismini :) yoğun bir şekilde uğrasıyoruz aslında konusturmak için ama bakalım inşallah olumlu sonuç alırız.. Bize alıştı artık hiç korkmuyor diyebilirim.

Çok teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

Video da eklemek istedim.. Yorumlarınızı bekliyorum..

Muhabbet Kuşumuz Shakespeare :) - YouTube

14. zekeriya cesur
    Gizli

Kac gunlukte yeme dustu kusunuz ayni renkte suan bende de var annesi fazla bakmiyo 24 gunluk oldu bakalim ne olucak

15. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah çok evcil görünüyor , güle güle büyütüp besleyin.

16. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

29-30 günlük falandı yemlerle uğrastıgını gördüm. Annesi çok huysuz bir kuştu babayı dövünce elden çıkardım anneyi. Yavruya biraz kendim baktım. Ama kendiside yem kırabiliyordu. Şu an maşallah 37-38 günlük oldu gayet güzel yem kırıyor özellikle akdarıyı hiç sıkıntı yaşamadan çitliyor.

Amin teşekkürler. Evet annesi çok yabaniydi sadece bunu yaşatabildim diğerleri öldü, en küçük buydu :( Ama çok oyuncu ve maşallah akıllı bir kuş.. Allah herkese nasip etsin...

17. güzel bir erkek kuş

18. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Çok teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Hepimizin beslediği kuşlar çok sevimliler ve haylazlar. Bende bizim kuşun bize dün akşam çay keyfi yaparken yaşattığı komik ve eğlenceli anları sizinle paylaşmak istedim :)

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

19. çok cana yakın duruyor

20. Mustafa ERTAŞ
    Gizli

Evet öyle çok cana yakın :)

Sayfayı Paylaş