Karadeniz Pet

Yeni Yavrumuz (Resimli)

• Konbuyu başlatan Mustafa ERTAŞ
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa ERTAŞ

Guest
Yeni yavrumuzun resimlerini paylaşmak istedik. Allah herkezin yavrusunu bağışlasın...

emLVYZ.jpg
[/url][/IMG]

xEJ7aB.jpg
[/url][/IMG]

Kuşun dört ay sonraki halini sizinle paylaşmak istedim!!

JLZWpq.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
maşallah kuşunuza

Maşallah miniğe :)

Teşekkürler..

He bu arada adını ne koydunuz :D Fıstıkmı :)

Aslında tam olarak koymadık, klasik bir isim olsun olsun istemedik.. Fikirleriniz bizim için kıymetlidir..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Daha öne sizlerle paylaştığım yavrumuzun resmini tekrar paylasıyorum. Erkek gibi görünüyordu ancak; cere renginde değişme var gibi sanki. Sizin de yorumlarınızı duymak istedim?

xG9qmb.jpg
[/url][/IMG]

K6J4al.jpg
[/url][/IMG]

Erkek kuşunuz. İsim koymadıysanız eğer acele etmenizi tavsiye ederim. Konuşturma alıştırmaları için ne kadar erken öğretirseniz o kadar iyi olur.

maşallah...

Erkek kuşunuz. İsim koymadıysanız eğer acele etmenizi tavsiye ederim. Konuşturma alıştırmaları için ne kadar erken öğretirseniz o kadar iyi olur.

Haklısınız koyduk ismini :) yoğun bir şekilde uğrasıyoruz aslında konusturmak için ama bakalım inşallah olumlu sonuç alırız.. Bize alıştı artık hiç korkmuyor diyebilirim.

Çok teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:11 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

Video da eklemek istedim.. Yorumlarınızı bekliyorum..

Muhabbet Kuşumuz Shakespeare :) - YouTube

Kac gunlukte yeme dustu kusunuz ayni renkte suan bende de var annesi fazla bakmiyo 24 gunluk oldu bakalim ne olucak

Maşallah çok evcil görünüyor , güle güle büyütüp besleyin.

Kac gunlukte yeme dustu kusunuz ayni renkte suan bende de var annesi fazla bakmiyo 24 gunluk oldu bakalim ne olucak

29-30 günlük falandı yemlerle uğrastıgını gördüm. Annesi çok huysuz bir kuştu babayı dövünce elden çıkardım anneyi. Yavruya biraz kendim baktım. Ama kendiside yem kırabiliyordu. Şu an maşallah 37-38 günlük oldu gayet güzel yem kırıyor özellikle akdarıyı hiç sıkıntı yaşamadan çitliyor.

Maşallah çok evcil görünüyor , güle güle büyütüp besleyin.

Amin teşekkürler. Evet annesi çok yabaniydi sadece bunu yaşatabildim diğerleri öldü, en küçük buydu :( Ama çok oyuncu ve maşallah akıllı bir kuş.. Allah herkese nasip etsin...

güzel bir erkek kuş
Çok teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

Hepimizin beslediği kuşlar çok sevimliler ve haylazlar. Bende bizim kuşun bize dün akşam çay keyfi yaparken yaşattığı komik ve eğlenceli anları sizinle paylaşmak istedim :)

eyqzN7.jpg
[/url][/IMG]

ek6Xbr.jpg
[/url][/IMG]

xBzyrD.jpg
[/url][/IMG]