Karadeniz Pet

Yeni Yavrumuz (Resimli)

• Konbuyu başlatan Mustafa ERTAŞ
  • Başlangıç tarihi
Yavru kuşumuz için açmış olduğum konuya kuşum son halini koymak istedim!! Son derece iyi konuşmayıda bilir kendileri :) :)

1PpL1B.jpg
[/url][/IMG]

ZN5Zro.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah cok cana yakina benziyo :D

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Çok cana yakındır çokk.. aslında yeni eş almak lazım yanına ama bilemiyorum.. Bakalım hayırlısı

Çok cana yakındır çokk.. aslında yeni eş almak lazım yanına ama bilemiyorum.. Bakalım hayırlısı

Yakışıklanmış maşallah. Kaç aylıkken konuşturdunuz. Ve ilk kelimesi ne oldu. Ve neler söylüyor acaba

İlk fotoğrafı yaklaşık 1 aylık. Ondan bir 3-4 hafta sonra falan konustu diyebilirim. Cicikuşu söyledi galiba. Devamı çok hızlı geldi. Şuan neler söylüyor yazmakla bitmez :) çok geveze kendileri.. Ama erkekliğin doruklarında kendileri bu aralar halleri geldi :)

İlk fotoğrafı yaklaşık 1 aylık. Ondan bir 3-4 hafta sonra falan konustu diyebilirim. Cicikuşu söyledi galiba. Devamı çok hızlı geldi. Şuan neler söylüyor yazmakla bitmez :) çok geveze kendileri.. Ama erkekliğin doruklarında kendileri bu aralar halleri geldi :)

Size özel mesaj bıraktım.. yanitlarsaniz memnun olurum. Bu arda masallah kusunuza. Cok sevimli kerata :)

Güzelmiş. Günde ne kadar ilgilendiniz konuşturmak için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Size özel mesaj bıraktım.. yanitlarsaniz memnun olurum. Bu arda masallah kusunuza. Cok sevimli kerata :)

Kağan bizimde bir konuşan kuşumuz olacakmı acaba ? :) haftaya yeni kuşum geliyo artık il dışından getirtiyorum. Yeterki konuşturuyum

Net bir süresi yok sanırım bunun ama kuş bizimle birlikte evde yaşıyor resmen kafeste değil. eğer müsaitse aksam en az bir saat dışarıdadır belki daha fazla. zaten o yüzden yanına eş almaktan korkuyorum bizden uzaklaşır diye..

Güzelmiş. Günde ne kadar ilgilendiniz konuşturmak için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Kağan bizimde bir konuşan kuşumuz olacakmı acaba ? :) haftaya yeni kuşum geliyo artık il dışından getirtiyorum. Yeterki konuşturuyum

1PpgRD.jpg
valla ele alissa bi benimki olcakda konussada iyi olur tabi :)

Maşallah çok tatlı. Sabredin mutlaka alışacaktır. İlgiyi eksik etmeyin.