Karadeniz Pet

Yeni yavrunun ırkı yaşı cinsi

E-ray

Yeni Üye
Direk üreticiden aldım yeme düştü dedi.Bence çekoslavak erkek ve 35-40 günlük gibi.Ustalar ne der acaba?
ZclUl3q.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

9Nf0jqN.jpg

hyS77nL.jpg

CoLbAlL.jpg

Yerliye gore biraz iri değil mi sizce?

Maşallah güzel kuş ve yavru tam egitmelik çek olabilir Güle güle besleyin

Tessekkür ederim eğitmek amacıyla aldım.İçimde uktedir uktedirsıfırdan konuşturmak bakalım inşallah.
Bir de bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
Kuşu avucuma alıp seviyorum kafasını falan kasiyorum korkmuyor hatta hoşuna gidiyor.Avuca alınmaz deniyor ya bu hareketimin ne gibi sakıncası olabilir?
Bir de eurogold mama aldım yemligi ne koydum simdilik yüzüne bakmadı bu mamanın yemlikte uzun sure kalması sıkıntı olur mu?Ne kadar durmalı yemese de belli bir surede değiştirilmeli mi?
Kafese banyoluk taktim baştan alışsın diye.2 defa banyo yaptı 2 günde.Banyoluk devamlı dursun mu ara ara mi takmalıyım?

Son düzenleme:
Banyolugu ara ara takın şimdilik avucunuzda durur zamanla hiç hoşlanmazlar mama hazır mama kullanmıyorum pratik yumurta maması vermek daha sağlıklı ama yavru kuşa mama verilmez ishal yapar iyi eğlenceler ve size ömür boyu sağlıklı oyunlar mutluluklar

Anladım sagolun.Peki mama kaç aylıktan sonra verilebilir?

Yüzde yüz çek ya da çek kırması 3-4 aylık erkek sky blue diyolar bu renk kombinasyonu kuşlara güle güle besle maşallah

Arkadaşlar bu kuşla pek anlaşamadık açıkçası kus alınacağı a gittikçe yabanilesiyor.İlk günden beri saldık o dan mi nedir.Çıkmak için neredeyse avucuna giriyor çıkınca kendi kafasına gire takılıyor avize perde ... Kesinlikle bize yuz vermiyor hay an kafese girdide ne kadar kırk takla atıyoruz.
Bunu iade edip yeme yeni düşmüş bir kus almayı düşünüyorum.Sizin yorumlariniz nedir?Nerde yanlış yapıyorum ben?

Geri