petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yavrunun Yanina Damizlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bulut YILDIZ tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Bulut YILDIZ

Arkadaslar merhabe ben yeni yavrumun daha alistirmadim forumdaki arladaslar 3-4 gun dursun odayi tanisin hic elleme dedi bende tamam demistim daha kus bana alisik degil size sorum bu kusun durdugu odaya bir cift almayi dusunuyorum kus bana degilde cifte odaklanir diye korkuyorum sizce cifte odaklanirmi ben yavruyu ele alistirip konusturmak istiyordum

Umarim anlasilmisdir :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#1 Bulut YILDIZ, 12 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Aralık 2014
  2. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Siz kuşu saldığınızda uçup onların kafesine konacakdır. Bana da bi kaç haftalığına bir kuş gelmişdi misafir, başka odada tutuyordum, onun sesini duyar duymaz çıldırıyodu, kapısı açıksada doğru onun kafesine...

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Bnde seninkinin tam tersi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#3 Mustafa Yildiz, 12 Aralık 2014
    Son düzenleme: 12 Aralık 2014
  4. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Kuşları ayrı odaya koyarsin.
    Yeterince ilgilenirsen yavruyu istediğiniz gibi alistirabilirsiniz.

5. Bulut YILDIZ

Tesekkurker ama benim sordugum soru ayni odaya koyarsam egitimde sorun yasamiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Arkadaslar hala guncel

6. faramir33

faramir33 Member

Beğenileri:
    0
    evet yaşarsın dostum.ister o odada olsun ister diğer odada sesini duysa bile sana odaklanmaz

7. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Siz elinize alıştıracağınız kuşu dışarı bıraktığınız ana diğer kuşun kafese gidecektir benim ele alışkın kuşu beni bırakıyor gidiyor dişinin yanına aynı kafese koyunca dişi küçük olanı dövüyor ama hala dişinin yanına gitmeye çalışıyor :D

8. Bulut YILDIZ

Seninkide bir alemmis haha bu kotu oldu napacam bilemiyorum artik salona koyacagim ve kapilari kapatacagim

Sayfayı Paylaş