Karadeniz Pet

Yeni yavrunun Yanina Damizlik

• Konbuyu başlatan Bulut YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
B

Bulut YILDIZ

Guest
Arkadaslar merhabe ben yeni yavrumun daha alistirmadim forumdaki arladaslar 3-4 gun dursun odayi tanisin hic elleme dedi bende tamam demistim daha kus bana alisik degil size sorum bu kusun durdugu odaya bir cift almayi dusunuyorum kus bana degilde cifte odaklanir diye korkuyorum sizce cifte odaklanirmi ben yavruyu ele alistirip konusturmak istiyordum

Umarim anlasilmisdir :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Siz kuşu saldığınızda uçup onların kafesine konacakdır. Bana da bi kaç haftalığına bir kuş gelmişdi misafir, başka odada tutuyordum, onun sesini duyar duymaz çıldırıyodu, kapısı açıksada doğru onun kafesine...

Bnde seninkinin tam tersi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Kuşları ayrı odaya koyarsin.
Yeterince ilgilenirsen yavruyu istediğiniz gibi alistirabilirsiniz.

Tesekkurker ama benim sordugum soru ayni odaya koyarsam egitimde sorun yasamiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Arkadaslar hala guncel

evet yaşarsın dostum.ister o odada olsun ister diğer odada sesini duysa bile sana odaklanmaz

Siz elinize alıştıracağınız kuşu dışarı bıraktığınız ana diğer kuşun kafese gidecektir benim ele alışkın kuşu beni bırakıyor gidiyor dişinin yanına aynı kafese koyunca dişi küçük olanı dövüyor ama hala dişinin yanına gitmeye çalışıyor :D

Seninkide bir alemmis haha bu kotu oldu napacam bilemiyorum artik salona koyacagim ve kapilari kapatacagim

Geri