Karadeniz Pet

Yeni Yavruya Merhaba :)

Fatih KUTDEMİREL

Yeni Üye
Daha yem kırmaya çalışıyoruz . Hayırlısıyla bi becerebilseydik :))

1 tane yem koymuşsunuz kuşun önüne :) Şaka bi yana, maşallah..

Kendi damızlık kuşumdan aldığım yavru
hemen siparişimi veriyorum bu yavrudan istiyorum maşallah önünü görmüyor ki yem yiesin :D

Allah öyle yaratmış :) Bende bilmiyorum çok merak ediyorum nasıl olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

Kendi damızlık kuşumdan aldığım yavru :)

ne diyelim o zaman allah uzun ömür versin

Maşallah merak ettim damızlıkların resmini paylasmanız mümkünmü.

Daha yem kırmaya çalışıyoruz . Hayırlısıyla bi becerebilseydik :))

İlk gördüğümde pamuk hallacından geçmiş fikri düştü aklıma... ne diyeceğimi bilemedim, beğendin mi derseniz bana bu kuşun hali işkence gibi geliyor, gözleri nerde yahu, tüneyebiliyormu, yiyip içebiliyor mu, uçabiliyor mu?

Ama forumda beğenenlerde var gördüğüm kadarıyla :)

Bu bi hastalık diye biliyorum 6 ay yaşamıyorlar falan.. Bi araştırın isterseniz belki bi tedavisi vardır

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:
Bu guzel mubisinizin annesi ve babasinin kardes olma ihtimali var mi?

Bu bi hastalık diye biliyorum 6 ay yaşamıyorlar falan.. Bi araştırın isterseniz belki bi tedavisi vardır

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

evet maalesef öyle araştırdım "Feather Duster Sendromu" var bu kuşta :( fazla uzun ömürlü olmuyor elimden geldiğince iyi bakmaya çalışacam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 10:03 --

Bu guzel mubisinizin annesi ve babasinin kardes olma ihtimali var mi?

Kardeş değilde torun ilişkisi var. Deneyim dedim böyle bi yavru aldım.

Son düzenleme:
Yine akraba evliliği ve sakat çocuklar :(

Maşallah Fatih ustam güzel kuşmuş , iyi bakacağınızdan eminim.Umarım sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürebilir.

Bende de çıkıyor bunlardan yaşayan maksimum 3 ay yaşadı. Feather duster un tedavisi yok ne yazikki

Geri