Karadeniz Pet

Yeni yavruya yorum lütfen...!!!

• Konbuyu başlatan cagatay cicimen
  • Başlangıç tarihi
C

cagatay cicimen

Guest
DAHA ÖNCEDE 1 ÇİFTİM VARDI AMA ÇİFTLEŞME SORUNUNDAN DOLAYI DEĞİŞTİRİP RESİMDEKİ YAVRUYU ALDIM.AYRICA ALDIĞIMDA KUYRUĞU TAM YOKTU ARKADAŞ ÇIKAR DEDİ..NE KADAR ZAMANDA ÇIKAR ACABA..UÇMASINDA SORUN YOK ..IRKI-YAŞI VE DURUMU İÇİN YORUM RİCA EDİYORUM...

kYRdzA.jpg

aBRrQ5.jpg

m8ZAy1.jpg

lzR5Gb.jpg

Yavru olduğu için hareketsiz durması normaldir diye düşünüyorum. Ayrıca Gorky beyin de belirttiği gibi kuyruk 1 aya çıkar.Kuş bana yerli gibi geldi, 1 buçuk aylık var ,daha gagasındaki siyahlık yok olmamış.

Kuş Daha yeni oldugu için ortamı tanıma süreci bir gün günü alır ama kuşun gözüne bakılacak olursa biraz kırgınlık var gibi

Teşekkürler arkadaşlar,bugün yeni evinde 2. günü biraz durgunluk ondan dolayı diye düşünüyorum...zannedersem erkek,ayrıca ishal belirtisi de yok.bakalım zaman ne gösterecek

mümkün değil çünkü ben Tekirdağ-Çorlu dayım ve Berrin diye bir bayan tanımıyorum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:53 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

arkadaşlar cinsiyette ikilemdeyim, erkek diye aldık ama sizin fikirleriniz nelerdir..???????

dişiye döne bilir... 1 aya cıkar kuyruk

Kuşunuz dişi ve yavru eğitim çağında maşaallah kuyruğu da çıkar kafaya takmayın

Bana da hasta gibi geldi ve bence erkek.

Geri