Karadeniz Pet

Yeni Yem Alıcam neyi önerirsiniz

• Konbuyu başlatan EmreSahin
  • Başlangıç tarihi
E

EmreSahin

Guest
Merhabalar babamın hayvan dükkanından aldığı bir yem vardı adını hatırlayamıyorum içinede sade kanarya yemi koymuştum bizim akrabam kuşcu o severler demişti şimdi ise yemim bitmek üzere ne almamı önerirsiniz.

vitakraft australian
Çok memnunum.

vitakkraft australian kullanıyorum. bunların yanına bonnie almıştım. boniden toz çıktığını düşünerek boniyi bıraktım meğer vitakraft tan çıkıyormuş toz. o yüzden ben bir daha kullanmıcam. verselelaga almayı düşünüyorum

Kuşum 1.5 aylıktı aldığımda şuan 9 aylık oldu . Yaklaşık 7 aydır açık yem kullanıyorum hiçbir problem yok gayet sağlıklı kuş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
nereden alıyorsunuz yemleri Ben istanbulda oturuyorum

Ben izmirde oturuyorum burda bi kuşçu var ondan alıyorum. İstanbulda satan çoktur kardeş açık yem

Ben izmirde oturuyorum burda bi kuşçu var ondan alıyorum. İstanbulda satan çoktur kardeş açık yem

nerde bahsettiğiniz yer. uygun ve güzelse bende geçebilirim açık yeme [MENTION=5233]Tolga Tali[/MENTION]

bravo 302 yem uygundur. 25 kg olanları uygun baya çevrenizde 4 5 kişi varsa toplu alıp bölüşmek uygun olur. Yada üreticiden gidip ihtiyaç kadar alınabilir. Açık yemin de taze ise hiçbir zararı yoktur.

vitakfart iyidir toz değil toprak var içinde o toprakta kusa gereklidir paranız yetiyorsa az kusunuz varsa vitkfart kullanın

arkadaşlar kesinlikle VİVİD
25 kg olarak satılıyr
akdarı ve aspur ayrı ayrı alıp karıştırılıyor
(aspur kanarya yemi)
ben bir üreticiden alıyorum
hem ucuza geliyor hem de kuşlar bayılıyor.
İsteyene gönderilmesini sağlayabilirim.

mama olarakda OVİ AVİS araştırın arkadaşlar bunlar en iisi
mamayı da 10kg olrak alıp paylaştıgımız için yine ucuza geliyor ve kuşların tüm ihtiyacını karşılıyor

dediğim gibi isteyene gönderilir
bonnie alıp yarım kg sini 10 15 tl verip içinde ne olduğu meçhl bir yem yedirmektense
1 kgsi 6 tlye taze aspur akdarı karışımını sunun kuşlarınıza

Versele laga al geç.Vitakraftı her kuş yemiyor biraz ağır yem.Bonnie ise eski Bonnie değil.Firma türklerin eline geçti açık yemden beter oldu.Şuan en uygunu versele laga.Umarım bunuda almaz bizim türkler

deli nature öneririm kuşların karışık yem yiyorsa şayet, ben 25 kg almıştım yem pırıl pırıldı ancak benim kuşlarım karışık yem sevmiyor seçiyorlar içinden, bende sade muhabbet yemi açık kapalı farketmez taze bulursam uygun fiyata alıcam inşallah, önerisi olan varsa çok sevinirim

deli nature öneririm kuşların karışık yem yiyorsa şayet, ben 25 kg almıştım yem pırıl pırıldı ancak benim kuşlarım karışık yem sevmiyor seçiyorlar içinden, bende sade muhabbet yemi açık kapalı farketmez taze bulursam uygun fiyata alıcam inşallah, önerisi olan varsa çok sevinirim

ibrahim yorumumu tekrarlıyorum
vivid kesinlikle taze

arkadaşlar kesinlikle VİVİD
25 kg olarak satılıyr
akdarı ve aspur ayrı ayrı alıp karıştırılıyor
(aspur kanarya yemi)
ben bir üreticiden alıyorum
hem ucuza geliyor hem de kuşlar bayılıyor.
İsteyene gönderilmesini sağlayabilirim.

mama olarakda OVİ AVİS araştırın arkadaşlar bunlar en iisi
mamayı da 10kg olrak alıp paylaştıgımız için yine ucuza geliyor ve kuşların tüm ihtiyacını karşılıyor

dediğim gibi isteyene gönderilir
bonnie alıp yarım kg sini 10 15 tl verip içinde ne olduğu meçhl bir yem yedirmektense
1 kgsi 6 tlye taze aspur akdarı karışımını sunun kuşlarınıza

Geri