Karadeniz Pet

Yeni Yem ?

OguzDww

Meraklı Üye
2 Paketir champion kullaniodun zararli demistiniz simdi kuscuya gittim adam amazon die birtane yem tavsiye etti 4 mevsimlik yem falan dedi sonrada onu aldim iste. Aranizda kullanan oldumu bide zararli degil dimi ?

Zararlı olcağını zannetmiyorum yem yemdir..

Amazon kullanmadım, Mavi Boncuk ve GardenMix ballı kullanıyorum genelde. Fakat bir zararı olacağını düşünmüyorum, eğer içerisinde şu boyalı ekmek filan yoksa kullanabilirsiniz. Bir de son kullanma tarihine bakın. :)

Amazon kullanmadım, Mavi Boncuk ve GardenMix ballı kullanıyorum genelde. Fakat bir zararı olacağını düşünmüyorum, eğer içerisinde şu boyalı ekmek filan yoksa kullanabilirsiniz. Bir de son kullanma tarihine bakın. :)

Son kullanma tarihine baktimda renkli ekmek kirinitisi var dio icinde

O boya dalgası hepsinde var kuş zaten yemiyor. Yem yemdir demiş arkadaş.

belki bulabilirsin aktarlardan "Yeni Bahar" isimli yemi al bakalım yem yem miymiş. isminde

meymenet yok. bilindik ve güvenli markalar zaten kendini konuşturuyor sanal alemde.

neyse sükür ki benim pasam o renkli ekmek kirintilarini yemiyor direk atiyor

Amazon yemi ben kullanıyorum sıkıntı olmuyor,ama sana paketin yanında 2 tanede minik poşette yulaf ve nijer vs karışımı ek verdi mi ? Yoksa sadece amazon yem mi?

Renkli parcalar cogunda var kus ayiriyor.ben mavi boncuk kullaniyorum

sadece vitakraft alın ve deneyin 800 gr ,20 tl ancak kuşunuzun tüyünden ötüşüne her açıdan canlılık veriyor ve paketi açar açmaz kokusu sizi bile cezbediyo

Geri