Karadeniz Pet

yeni yeme düşen kırıklarım maşallah(Berkay ERDİNÇ)

Maşallah, bu sefer parçalı yavru yok galiba.
Bereketli üretimler olsun.

özel olarak ilettiğim mesajdaki gibi bir durum söz konusu olabilir mi
malesef bu yavruları kendime ayırmayı planlıyrm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

arkadaşlar kuşlar satılık değil görseldir.aramadan önce konuyu dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.yoğun ilgiden dolayı arıyan herkese teşekkür ediyorum.

Saglikli bol uretimler.kuslar cok guzelmis tuyu kadar omru olsun masallah

Oy maşşşallah. Telefonunuzu kaydetim. İş için İzmir'e yolum düştüğünde kuşlarınızı görmeye nasipse almaya gelmek istiyorum.

Oy maşşşallah. Telefonunuzu kaydetim. İş için İzmir'e yolum düştüğünde kuşlarınızı görmeye nasipse almaya gelmek istiyorum.
fatih bey elimde herzaman yavru bulunmuyor suan yumurtadan çıkmamış yavrularımız ve ondan sonraki ağız yavrularımız bile sahiplendırildi.size kuş sahiplendırırım sözunu veremem ama dilediğinizde istedıgınızde buyrun gelin herdaim izmirde sevinilerek istenılerek karşılacağınız hobimiz üzerine sohbet edebileceğiniz bi kapınız var.yorumunuz için çok teşekkür ederim sağolun :)

fatih bey elimde herzaman yavru bulunmuyor suan yumurtadan çıkmamış yavrularımız ve ondan sonraki ağız yavrularımız bile sahiplendırildi.size kuş sahiplendırırım sözunu veremem ama dilediğinizde istedıgınızde buyrun gelin herdaim izmirde sevinilerek istenılerek karşılacağınız hobimiz üzerine sohbet edebileceğiniz bi kapınız var.yorumunuz için çok teşekkür ederim sağolun :)

Nezaketiniz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim :)