Karadeniz Pet

Yeni yeme düşmüş yavruya eş

tr0xt

Meraklı Üye
sizce şimdiden Alıp ayrı kafeslerde büyütüp arada bir buluşturup alıştırıp vakti gelince de erkek olanın kafese Alıp yuva taksam olur mu? Hiç değilse alışmış olurlar sizce böyle yapım mi yoksa kuşa 7 Aylık falan olunca mi erkek alim ?

bence dişiyle erkegi küçükken al ama erkek büyük olsun fazlada olmasın ama yinede büyük olması gerekiyor erkegin

bence 2 3 ay büyük olmasında fayda olucakdır daha bilgili abilerim yorum yaparsa neticeye ullaşırız

Yavrudan alıp 5 ay besleyip eşe atmak çok çok daha iyidir ki üreticiler bu şekilde yapar genelde. Ama dayanabilecekseniz

Demek istediğim buydu dayanamamanız baştan belli ikisini de salıp eğitmeler falan :)

Tepeli fiyatlarından haberim yok. [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] söylesin, o üretiyor.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim
Demek istediğim buydu dayanamamanız baştan belli ikisini de salıp eğitmeler falan :)

Ama direkt atmayacağım ki eşe önce kendi kafeslerinde ayrı besleyip vakti gelince atacam fakat arada bir birbirlerine göstereceğim ki kuş görsünler birbirlerine nasıl davranacaklar alışsınlar sadece insan görmesinler hatta ana babalarını da salarım bunlarla diye düşünüyordum şuan yine yumurtladı ana ama müsait olursa tabi vakti gelince de yuvalık takılıp evin sessiz bir köşesine koyarım olmaz mi böyle

Tepeli fiyatlarından haberim yok. [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] söylesin, o üretiyor.

Cekoslavak ve tam tepe yavru kusu 70 tl ye veriyorsa bedava..sen al ben sana 100 vereyim dedigin gibiyse :)

sizce şimdiden Alıp ayrı kafeslerde büyütüp arada bir buluşturup alıştırıp vakti gelince de erkek olanın kafese Alıp yuva taksam olur mu? Hiç değilse alışmış olurlar sizce böyle yapım mi yoksa kuşa 7 Aylık falan olunca mi erkek alim ?

Ben de yarın bakcam Oğluma eşBenim Maviş de 54 günlük oldu.Ayrı kafeslerde bakmayı düşünüyorum.Maviş i de götürcem.Hangisi ile iyi anlaşırsa artık☺️Üretici arkadaşımın kafesinde 4 tane dişi var.Onlar yaklaşık 2,5-3 aylık.İnşallah bu kadar fark sorun olmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beyler bayanlar kuş bugun sabah sebebini bilmediğimiz şekilde öldü ve aç şekilde ölmüş kafeste yerde de yemlikte de yem vardı kum vardı su vardı ama anlamadım gece neşesi yerindeydi yemi de biz verince kırıyordu acaba erken mi ayırdım diye düşünüyorum 33 günlük ayırmıştım Dişi tekrar yumurtladı diye canım çok sıkıldı çok üzüldüm

Beyler bayanlar kuş bugun sabah sebebini bilmediğimiz şekilde öldü ve aç şekilde ölmüş kafeste yerde de yemlikte de yem vardı kum vardı su vardı ama anlamadım gece neşesi yerindeydi yemi de biz verince kırıyordu acaba erken mi ayırdım diye düşünüyorum 33 günlük ayırmıştım Dişi tekrar yumurtladı diye canım çok sıkıldı çok üzüldüm

BaşınsağolsunUmarım aynı olayı bir daha yaşamazsınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun :(

Teşekkür ederim kısmet değilmiş ilk göz ağrımızdı yavru olarak popo Kısmi renkliydi dışkı Yüzünden yem kırmayı tam öğrenemeyip tüm yutup sindirememiş olabilir halbuki aspur da vardı ya da misafirlerimiz vardı klima çok açamadım uğrayamadım odaya soğuktu birazda Dişi yumurtlayınca bakmayı bıraktılar birkaç kere denememe rağmen inşallah bu yumurtalarım sağlıklı büyür. Kuluçkadan sonra dinlendirmeyi planlıyorum zamanı gelince kafanızı tekrar şişiririm kusuruma bakmayın yazan herkese çok çok teşekkür ederim

Geri