petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mustafa MERT tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa MERT

Arkadaslar 5 aydır sabrettigim ciftin ilk yumurtasını bugün tesadüfen gördüm. Muhabbet kusları konusunda acemiyim . Şimdiden sonra ne yapmalıyım tecrübeli arkadaslardan yardım istiyorum ?

2. AhmetHARSIT

darısı dıyer bekleyenlerın basına :=)

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam telaşlanmaya gerek yok 1 er gün ara ile yumurtanın devamı gelir şimdi dersin 1 tane yumurta var ama kuş yumurtaya yatmıyor 2 ci yumurtadan sonra yatmaya başlar fazla rahatsız etme kuşları kendi haline bırak.

4. Mustafa MERT

peki kaç yumurta yapar ortalama ? Birde yavru çıkarsa anne beslermi onu yoksa ben mi besleyecegim şırıngalı videolar görmüstüm

5. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    4-6 arasında değişiyor mesela benim kuş 2 ve 1.5 gün arayla yumurtladı. şuan 3 yumurtası var ve ilk yumurtayada yattı gözü gibi bakıyor maşallah. darısı seninkilere devamı gelir. mama vs. tarifleri var onlardan yap kalamar kemiği suyuna vitamin koyabilirsin.

Sayfayı Paylaş