Karadeniz Pet

Yeni yumurta

• Konbuyu başlatan Mustafa MERT
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa MERT

Guest
Arkadaslar 5 aydır sabrettigim ciftin ilk yumurtasını bugün tesadüfen gördüm. Muhabbet kusları konusunda acemiyim . Şimdiden sonra ne yapmalıyım tecrübeli arkadaslardan yardım istiyorum ?

Hocam telaşlanmaya gerek yok 1 er gün ara ile yumurtanın devamı gelir şimdi dersin 1 tane yumurta var ama kuş yumurtaya yatmıyor 2 ci yumurtadan sonra yatmaya başlar fazla rahatsız etme kuşları kendi haline bırak.

Hocam telaşlanmaya gerek yok 1 er gün ara ile yumurtanın devamı gelir şimdi dersin 1 tane yumurta var ama kuş yumurtaya yatmıyor 2 ci yumurtadan sonra yatmaya başlar fazla rahatsız etme kuşları kendi haline bırak.

peki kaç yumurta yapar ortalama ? Birde yavru çıkarsa anne beslermi onu yoksa ben mi besleyecegim şırıngalı videolar görmüstüm

peki kaç yumurta yapar ortalama ? Birde yavru çıkarsa anne beslermi onu yoksa ben mi besleyecegim şırıngalı videolar görmüstüm

4-6 arasında değişiyor mesela benim kuş 2 ve 1.5 gün arayla yumurtladı. şuan 3 yumurtası var ve ilk yumurtayada yattı gözü gibi bakıyor maşallah. darısı seninkilere devamı gelir. mama vs. tarifleri var onlardan yap kalamar kemiği suyuna vitamin koyabilirsin.