petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur_dagdelen tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ugur_dagdelen

Selam dostlar 3 gun once kusum yaptıgı yumurtanın kabugunu bıle yemişti az once kafesıne baktıgımda yenı bır yumurta yapmıs daha fazla yaparmı ayrıca ne kadar surede cıkıyor yumurtadan yavru *

2. Gokay Akgul

aleykum selam ustam. Yapar daha yumurta 18 günde felan çıkarıyor yavruları 5 ile 7 arasında yumurta yumurtlayabilirler :=)

3. ugur_dagdelen

Bısey merak edıyorum bu otekı yumurtanın kabugunu bıle bırakmamıstı yemıs dedıler bunun ustune yattıgını goremıyorum daha dogrusu rahatsız etmıyorum yumurta ıcın sıkı olurmu ?

4. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    18 21 gün arasında çıkıyor

5. ugur_dagdelen

Tek bırtane yapmıyor ozaman devamı gelıcek ınsallah ozaman..

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    kimi kuşlar 1ci yumurta da yatmaya başlar kimileri de 3cü yumurtadan sonra yatmaya başlar.

7. Mehmet ŞEKER

+++++++++++

8. Umutcan AĞLAR

beslemenize bağlı iyi beslerseniz gerekli besinlerini karşıılarsanız daha dolu yumurtalar alabilirsiniz.

9. ugur_dagdelen

dolu beslenmed-en kastın ne kardeşim ben sdece yemini suyunu verıyorum bıde murekkep balıgı kemıgı koydum okadar ekxtradan yapılacak neler var ?

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Mama ve vitamin takviyesı.

11. ugur_dagdelen

ben vıtamın vermeye karsıyım mama petshoplardamı satılıyor

12. ugur_dagdelen

Quık dıye bır marka hazır mamalar var ne kadar faydalıdır kullanan artkadaslar varmı ?

Sayfayı Paylaş