petshop

Yeni yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur_dagdelen tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ugur_dagdelen
    Gizli

Selam dostlar 3 gun once kusum yaptıgı yumurtanın kabugunu bıle yemişti az once kafesıne baktıgımda yenı bır yumurta yapmıs daha fazla yaparmı ayrıca ne kadar surede cıkıyor yumurtadan yavru *

2. Gokay Akgul
    Gizli

aleykum selam ustam. Yapar daha yumurta 18 günde felan çıkarıyor yavruları 5 ile 7 arasında yumurta yumurtlayabilirler :=)

3. ugur_dagdelen
    Gizli

Bısey merak edıyorum bu otekı yumurtanın kabugunu bıle bırakmamıstı yemıs dedıler bunun ustune yattıgını goremıyorum daha dogrusu rahatsız etmıyorum yumurta ıcın sıkı olurmu ?

4. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    18 21 gün arasında çıkıyor

5. ugur_dagdelen
    Gizli

Tek bırtane yapmıyor ozaman devamı gelıcek ınsallah ozaman..

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    kimi kuşlar 1ci yumurta da yatmaya başlar kimileri de 3cü yumurtadan sonra yatmaya başlar.

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

+++++++++++

8. Umutcan AĞLAR
    Gizli

beslemenize bağlı iyi beslerseniz gerekli besinlerini karşıılarsanız daha dolu yumurtalar alabilirsiniz.

9. ugur_dagdelen
    Gizli

dolu beslenmed-en kastın ne kardeşim ben sdece yemini suyunu verıyorum bıde murekkep balıgı kemıgı koydum okadar ekxtradan yapılacak neler var ?

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Mama ve vitamin takviyesı.

11. ugur_dagdelen
    Gizli

ben vıtamın vermeye karsıyım mama petshoplardamı satılıyor

12. ugur_dagdelen
    Gizli

Quık dıye bır marka hazır mamalar var ne kadar faydalıdır kullanan artkadaslar varmı ?

Sayfayı Paylaş