petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni yumurta..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇEVİK tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar bi arkadaşımdan yumurtalı takım aldım.Aldığımda 4 yumurta vardı ama malesef bu yumurtaların biri boş çıktı biri ölü doğdu diğeri gelişmedi. En son bir yumurta kalmıştı. rahatsız etmek istemedim yeni yerlerine alışmaları için. Ortamlarıda gayet uygun evimin hiç kullanmadığım bi odasında güneş alan odada 4 çift kuşumla kalıyolar. Ve gün aşırı girip kontrol ettiğimde 2 günde bir tekrar yumurta çıkardı dişi kuşum. şuanda 4 yumurta var dişi yumurtalara ne zaman baksam yatıyo. nadiren çıkıyo 5 dk sonra tekrar yatıyo.. size sorum bu yumurtalar da öncekiler gibi olmaz değilmi? sağlıklı çıkma olasılığı nedir sizce?

2. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Yokmu bilen kkimse

3. serengineer

Beğenileri:
    0
    Daha önceki çiftimin 7şer yumurtdan 3 seferde 21 yumurtası old fakat son 7lideki 1 tanesi ölü dogmuştu.bunlar olabilio şansa bağlı biraz da yumurtadan çıkamama durumu ya da yumurtanın döllenmemiş olması.. umarım sağlıklı yavrular gelir :)

4. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Maş. :) inş benimkilerde bu kadar yavru verir

5. ArTemiS

ArTemiS Guest

Ortam değiştirmekten dolayı dişi kuş yatmamış olabilir..

6. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    şimdi yatıyo çok şükür :)

7. Mustafa Türker

Allah'tan yatmış sizinki benim kuş bakmadı bile bidaha.yavru çıkarsa inşallah paylaşın bizimle biz de heyecanlanalım

8. proHayvNseveR

ilk yumurtalar bos cıkabilir acemelikten :) bunlar cıkar inş sorun olmaz

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    BU dakikadan sonra sorun çıkacağını düşünmüyorum zaten ilk acemiliği yani ortam değişikliğini üzücü bir şekilde atlatmış yeni ortamına uyum sağlamasaydı yumurtlamazdı

Sayfayı Paylaş