petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeniden Yuvalık ve tatil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll

yaklaşık bir hafta once bir konu açmıştım kuşum artık yumurtalar üzerinde durmuyor erkekle ilgileniyor diye. Bende yumurtaların çıkış süreleri geçtikten sonra yuvalığı çıkardım. sizce tekrar ne zaman takmalıyım.

2. sorum ise tatil hakkında. Benim tatile gitme gibi bir durumum var. ama evde kuşlarıma bakacak kimse yok :( onlarıda yanımda götürmek zorundayım 5 6 saatlik bir yolculuk. Nasıl yapmalıyım suluk takmamalıyım sanırım çünkü dokülür. peki ne kadarda bir ne kadar mola vermeliyim bunları ve daha fazlasını merak ediyorum. yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum teşekkürler :) :)

2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Arada mola verip su verebilirsin. Yolculuk esnasında araç içi çok sıcak olursa sıkıntı olabilir.

3. llua66yzgtll

camlar açmaktanda okrkuyorum ceyran yapar diye nasıl yapmalıyım

4. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Klima varsa acarsin yoksa pencere açık bir şekilde idare edecek. Pencere açık bir şekilde götürmedim hiç. O yüzden emin değilım.

5. llua66yzgtll

klima yok ne yazık ki :(

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Abi mümkünse kuşların yemlik sayısını artır.suluk sayısını artır yerlere yem dök ve yuvalıgı tak öle tatile çık hem kuşlara eziyet olmaz hemde sana.korkmana gerek yok ben 15 gün bıraktım.Geldiğimde sağ sağlim buldum ama yemini suyunu bol koy.

7. H. Mehmet YILDIZ

Yemlik ve suluğu artır ve suluğu kontrol et çatlak vs varmı?

8. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Havanın serin olduğu saatte yola çıkarsan bir şey olmaz bence.

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yuvalıgı hiç cıkartmasan da olurdu bence

10. llua66yzgtll

zaten hali hazırda 2 yemliği var bir tanede sağlam suluğu :) dediğiniz gibi yaparım artık yadaa evi batırmayacaklarını bilsem 1 kavanozu yere dökerim bi tasda su felan koyarımda evi batırırlar malum annemde beni batırır :D gecee yolculugu nasıl olur ki acaba ?

11. llua66yzgtll

dişi kuş kuluçkaya yattıgından zayıflıyor azıcık kendine gelsin hareket etsin uçsun diye birde yuvalık çok kötü koku yapıyordu dışarı koydum. Koku gitsin diye bi kaç güne kadar takarım zaten :) birde çok özlemişim elime felan alabiliyorum omzumda geziyor :) özlüyor insan :D

Sayfayı Paylaş