petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yenilikçi fikirlerinize ihtayıcımız var

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve alpdna tarafından 4 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    Merhaba değerli üyelerimiz
    Sitemiz ile alakalı yenilikçi fikirleriniz var mı? Hep beraber neler yapabiliriz? Neler ekleyebiliriz?
    Şimdiden çok teşekkürler

2. murat0909

murat0909 Member

Beğenileri:
    2
    Ben forumun eski üyelerinden biriyim ama Son 7 ay da girmiyordum.Daha yeni girmeye başladım ve forum baya güzelleşmiş

3. barısalgın

barısalgın Active Member

Beğenileri:
    37
    etkinlikler yapılabilir mesela güzellik yarışması tarzı anketler üyelerin katılımıyla :)
    Hastalıklar tarzı bölüm açılabilir örnek resimlerle birlikte çözümleri yazılabilir.yani fotoğraflarla destekleyebilirsiniz.kolay gelsin :)

DarKMooN (Eyüp) bunu beğendi.
  4. Kamen

Kamen Well-Known Member

Beğenileri:
    255
    Format ve katılım ustaların katkısı gayet iyi bence.
    Şu güne kadar şu şöyle olsa dediğim bir şey olmadı.

5. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    34
    İlanlar kısmında şehir seçme seçeneği olursa çok iyi olacağı düşüncesindeyim çünkü şu şekilde tek tek ilanlara bakıp bulunduğumuz veya aradığımız şehri bulmamız gerekli ve bu çok fazla zaman kaybı olacaktır. İyi geceler.

6. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    34
    Arkadaşa katılıyorum hastalıklar önemli konu olacaktır heleki benim gibi yeni başlayan kişiler için.

barısalgın bunu beğendi.
  7. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Foruma bilgisayardan girince son basliklar gozukuyor. Uye girisi yapinca bu son mesajlar gozukmuyor. Sadece konulara bakabiliyosun. Bu duzeltilmeli bence. Ayrica eskiden kalma apoletlerimiz vardi. Kidemli uye altin uye gibi. Sadece moderatorleri gorebiliyoruz.
    Son zamanlarda gerek kus ilanlari icin gerek de dayanisma icin daha fazla girmeye calisiyorum. Bunlar duzeltilirse forumumuz eski etkinligine yeniden kavusur bence. Kolay gelsin.

LioN bunu beğendi.
  8. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    @Doğukan Hazar bey selamlar
    son mesajlar bölümünü normal veya üye dahil herkese açık - görülebilir şekildedir. Bilgisayarınızın çerezler bölümünü temizlermisiniz?
    Başka bu sorunu yaşayan üyelerimiz var mı?
    Bütün yorumlar içinde teşekkürler.

9. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Bir kerede ben yaşamıştım Alp bey. Sizin ile görüşüp çözmüştük sorunu, başta çerez temizlemek dahi yetmemişti.

10. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Cerezleri bilmiyorum. Bir de aklima gelmisken bilgisayardan ilan acarken yuklenen fotolar tapatalk programinda gozukmuyor. Sadece ilan metni gozukuyor. Hatta ilan actigimda da mobilden ve bilgisayardan ayri ayri fotograf yuklemesi yapiyorum

11. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    muhabbet kuşlarından anlayan bir veterinerle anlaşıp haftanın belirli bir günü ya da günün belirli saatlerinde hasta kuşu olanların kendisine danışmasını sağlayabilirsiniz mesela. daha önce de arkadaşların dediği gibi hastalıklar önemli hele ki kuşlardan anlayan veterinerlerin sayısı çok az olup bunlara da ulaşma imkanı olmayanlar için iyi bir hizmet olur siteniz adına çünkü sitede hastalıkla ilgili sorduğumuz sorulara cevap alamıyoruz malesef

12. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Benim önerim site ile ilgili değil satış sablonuna fiyat konusuna telefonla görüşülebilir kısmına bence tüm ilanlara fiyat yazmak zorunlu olsun herkese ayrı fiyat verilmesi sanki işi bilmeyen arkadaşlar kandırılıyor yüksek fiyatlar telefuz ediliyor gibi düşünüyorum bir kuşu sahiplendireceksen aklındaki fiyatı direk yazarsın pazarlık etmek istersen edersin

Sayfayı Paylaş