petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yenilikler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Eren HAYRAN tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Eren HAYRAN

Arkadaşlar bugün babamla akllı yemlik aldık normal iki yemlik vardı birinde kum var birini çıkardık akıllı yemlik takınca güzel bir aparat kafesim büyük olduğu için yer kaplama sorunu yok benim için yok 4 oyuncak var bide ballı kraker var zararlı deniyo ama arkasında vitaminli fln diyo yorumlarınızı beklerim oldukça iyi bakmaya çalışıyorum bide haftada 2-3 kez sabahdan akşama havuştan tünek yapıp takıyorum yiyyo sizce sıkıntı olurmu hacucu kare şeklinde kenarlarının kabuklarını kesirorum bıçakla ucuna çizçi açıyorum takıyorum tele tünüyo yiyo :D kendim uydurdum onuda yesin yide

[​IMG][/url][/IMG] Bu havuç tan tünek

[​IMG][/url][/IMG] Bu da ballı kraker yerken burda ki yiyişe bittim o ayrı

[​IMG][/url][/IMG] Buda akıllı yemlik çok güzel bir aparat

[​IMG][/url][/IMG] buda tost makinesi ile çekilmiş omzumdaki fotosu

[​IMG][/url][/IMG] Kafesin şimdiki hali

#1 Ali Eren HAYRAN, 30 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2013
  2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    çok güzelde resimler olmamış

3. Ali Eren HAYRAN

ekledim şimdi bakabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

yanlışıklı php kodu yapmışım ımg yapcağıma :D :D :

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kardeş güzelde çok fazla oyuncak var birini kaldır bence

5. Buğra

Buğra Guest

ayna gördüm sanki kaldırın aynayı bence

6. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeşim aynalı tüneğin iki yanındaki ayna çıkıyor genelde. o aynaları çıkartıp kullanabilirsin bu sayede içinden falan geçebilir yada istersen aynaları ters çevirebilirsin.

7. Ali Eren HAYRAN

arkadaşlar öncelikle oyuncaksayımın çokluğu önmli değil kanat açaçağı yeri var zaten genellikle yani ütü yapılırken çay içilirken hariç hep dışarda

8. Taha Damarlı

oyuncaklar çok fazla yerde çok kaplar onlar

9. Bilal ELMAS

oyuncak cok fazla bence ..

10. Ali Eren HAYRAN

arkadaşlar diyorum yha oyuncak çokluğu önemli değil ortada kanat çırpacağı yeri var hemde hep dışarda zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 09:34 --

he bide aynaya gelince babam aldı tuncelide asker çok istiyo allah izin verirse bugün izinden dönecek yine gidicek çıkartırım o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:49 --

konu güncel olsunda yorumlarınızı alayım :(

11. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    ballı krakerin zararı var mı hiç duymadım bende kullanıyorum..havucu fazla vermeyin ishal olabilir diye duymuştum..oyuncakların çok olması önemli değil önemli olan kuşunuzun rahat hareket edebileceği bir alan olması ki dediğinize göre kuş genellikle dışarıdaymış..aynayı çıkartın derim...Son olarak Maşallah ;)

12. Ali Eren HAYRAN

Öncelikle teşekkür ederim ve babam daha az önce gitti yola çıktı askeri personel tuncelide izindeydi çıkarıcam en kısa zamanda

Sayfayı Paylaş