Karadeniz Pet

Yenilikler

• Konbuyu başlatan Ali Eren HAYRAN
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Eren HAYRAN

Guest
Arkadaşlar bugün babamla akllı yemlik aldık normal iki yemlik vardı birinde kum var birini çıkardık akıllı yemlik takınca güzel bir aparat kafesim büyük olduğu için yer kaplama sorunu yok benim için yok 4 oyuncak var bide ballı kraker var zararlı deniyo ama arkasında vitaminli fln diyo yorumlarınızı beklerim oldukça iyi bakmaya çalışıyorum bide haftada 2-3 kez sabahdan akşama havuştan tünek yapıp takıyorum yiyyo sizce sıkıntı olurmu hacucu kare şeklinde kenarlarının kabuklarını kesirorum bıçakla ucuna çizçi açıyorum takıyorum tele tünüyo yiyo :D kendim uydurdum onuda yesin yide

v1q61.jpg
[/url][/IMG] Bu havuç tan tünek

v1q9b.jpg
[/url][/IMG] Bu da ballı kraker yerken burda ki yiyişe bittim o ayrı

v1qbf.jpg
[/url][/IMG] Buda akıllı yemlik çok güzel bir aparat

v1qdh.jpg
[/url][/IMG] buda tost makinesi ile çekilmiş omzumdaki fotosu

v1qh6.jpg
[/url][/IMG] Kafesin şimdiki hali

Moderatör tarafında düzenlendi:
ekledim şimdi bakabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

yanlışıklı php kodu yapmışım ımg yapcağıma :D :D :

arkadaşlar öncelikle oyuncaksayımın çokluğu önmli değil kanat açaçağı yeri var zaten genellikle yani ütü yapılırken çay içilirken hariç hep dışarda

oyuncaklar çok fazla yerde çok kaplar onlar

arkadaşlar diyorum yha oyuncak çokluğu önemli değil ortada kanat çırpacağı yeri var hemde hep dışarda zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 09:34 --

he bide aynaya gelince babam aldı tuncelide asker çok istiyo allah izin verirse bugün izinden dönecek yine gidicek çıkartırım o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:49 --

konu güncel olsunda yorumlarınızı alayım :(

ballı krakerin zararı var mı hiç duymadım bende kullanıyorum..havucu fazla vermeyin ishal olabilir diye duymuştum..oyuncakların çok olması önemli değil önemli olan kuşunuzun rahat hareket edebileceği bir alan olması ki dediğinize göre kuş genellikle dışarıdaymış..aynayı çıkartın derim...Son olarak Maşallah ;)

ballı krakerin zararı var mı hiç duymadım bende kullanıyorum..havucu fazla vermeyin ishal olabilir diye duymuştum..oyuncakların çok olması önemli değil önemli olan kuşunuzun rahat hareket edebileceği bir alan olması ki dediğinize göre kuş genellikle dışarıdaymış..aynayı çıkartın derim...Son olarak Maşallah ;)

Öncelikle teşekkür ederim ve babam daha az önce gitti yola çıktı askeri personel tuncelide izindeydi çıkarıcam en kısa zamanda

Geri