petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yenisi çıkıyor mu??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim yavru biri 3 aylik biri 6 aylik cift kuslarim var 2 3 haftadir tuydeler erkek kusumun boğaz altı beneklerinden 4 ünden 3 ü kayboldu tüyü döküldü galiba şuan bir tanesi duruyo 1. Sorum kuşlara her bakimi yapiyorum banyoya sadece alismadilar kafesten sumu puskurtup yikiyim ? 2. Sorum kuşlar tüyden ne zaman çikar? 3. Sorum ise benekleri tüyden sonra geri çıkarmı? Şimdiden teşekkürler...

2. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Fotoğraf yüklerseniz forumdaki üyeler daha iyi yardımcı olacaktır.

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraflık birşey olduğunu sanmıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

1 kişi yardım etmiyor mu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Yorum yokmu onemli arkadaslar bi el atin

4. hakanhobici

hakanhobici New Member

Beğenileri:
    0
    fotograf yüklerseniz yardımcı olmaya çalışırız.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Fotoğraflık bir şey olmadığını düşünüyorsan sitede başlık altında tüy çıkması, hastalığıyla ilgili bilgiler var. Belki kuşunda başka bir hastalık var. Ya da senin bilmediğin, göremediğin. Resim paylaşırsan daha net cevaplar alırdın. İlla ki diyorsan ki tüyde yulaf ve banyo ver.

6. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Gokhan bey yeni konu actim fotolar orda ondan baksanız

Sayfayı Paylaş