Karadeniz Pet

yenisi çıkıyor mu??

Alperen GONCA

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim yavru biri 3 aylik biri 6 aylik cift kuslarim var 2 3 haftadir tuydeler erkek kusumun boğaz altı beneklerinden 4 ünden 3 ü kayboldu tüyü döküldü galiba şuan bir tanesi duruyo 1. Sorum kuşlara her bakimi yapiyorum banyoya sadece alismadilar kafesten sumu puskurtup yikiyim ? 2. Sorum kuşlar tüyden ne zaman çikar? 3. Sorum ise benekleri tüyden sonra geri çıkarmı? Şimdiden teşekkürler...

Fotoğraf yüklerseniz forumdaki üyeler daha iyi yardımcı olacaktır.

Fotoğraflık birşey olduğunu sanmıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

1 kişi yardım etmiyor mu??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Yorum yokmu onemli arkadaslar bi el atin

Fotoğraflık bir şey olmadığını düşünüyorsan sitede başlık altında tüy çıkması, hastalığıyla ilgili bilgiler var. Belki kuşunda başka bir hastalık var. Ya da senin bilmediğin, göremediğin. Resim paylaşırsan daha net cevaplar alırdın. İlla ki diyorsan ki tüyde yulaf ve banyo ver.

Fotoğraflık bir şey olmadığını düşünüyorsan sitede başlık altında tüy çıkması, hastalığıyla ilgili bilgiler var. Belki kuşunda başka bir hastalık vaGokhan beyr. Ya da senin bilmediğin, göremediğin. Resim paylaşırsan daha net cevaplar alırdın. İlla ki diyorsan ki tüyde yulaf ve banyo ver.
Gokhan bey yeni konu actim fotolar orda ondan baksanız

Geri