petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yer degskligi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kusever tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. kusever

kusever Guest

Mrblar 2cift birer kez yavrusu alinmiş muhabbet kuşu aldim çiftin birinin dişisi coook korkak obur dişi biraz hareketli kuslarin yeni ortama alismalari ne kadar sürer yeni ortamda yavru yapmama ihtimalleri varmi birde kafeslerini ve yuvaliklarini yeni aldim

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Alışırlar ama biraz zaman alır. Çiftler birbirini görmesin bu süre zarfında kıskançlık olabilir ama seslerini duysunlar birbirlerinin rekabet olur aralarında böylelikle. Sizde fazla ürkütmeyin ilk başlarda uzaktan takip edin. Ben alışmaları için kuş sesleri dinletiyorum mesela alalı 2 gün olan çiftim yuvalığa girmeye başladı :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

ben yaklaşık 2 aydır bekliyorum daha tık yok

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun yapısına bağlı alışma süreci ve tabiki sizin davranışlarınıza

5. Samet Çağlar

Zamanla alıaşacaklardır birbirlerine beklemek lazım. Aynı durum bende de mevcut 4 gündür görmüyorum umarım bisey olmuştur aralarında :D

6. Abdurrahman CENGİZ

kuştan kuşa farklılıklar gösterebilir birisi aynı gün yuvaya girer diğerini aylarca bekleyebilirsin bekleyip göreceksin

Sayfayı Paylaş