Karadeniz Pet

Yer sıkıntısından dolayı jumbo takımlar ile takas düşünmekteyim

• Konbuyu başlatan Black3y3ss
  • Başlangıç tarihi
B

Black3y3ss

Guest
Merhabalar yer sıkıntımızdan dolayı a class secereli amerikan staffordshire terrier cinsi kızımızı jumbo türü takımlar ile takas etmeyi düşünüyoruz.yer sıkıntısı olmayan kişiler iletişime geçerse seviniriz.kızımız berry ceyn su an 6 aylıktır.tüm aşıları tamamlanmış herhangi bir sıkıntısı yoktur.puppy clasmanda ilk yarısmamıza cıktık puanlamamız vardır.istanbul içi ulaşırsa daha makbul olur hayırlı günler...(türkiye şampıyonu anne baba resımlerı de atılacaktır)
dWWJaL.jpg
MPPZQQ.jpg
7VVLnW.jpg
W66PLY.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayarladım levent abı teşekkür ederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben fotolar yokken kuştur dedim köpek çıktı :) bu köpeğin ırkı ney ? ben köpeklerin ırkı vs bilmediğim için affola (bildiğim tek ırk pitbull ve doberman :D)

:) ırkı AMERİKAN STAFFORDSHİRE TERRİER'DİR RESUL BEY :) BİZDE MERAK SAYESİNDE ÖĞRENDİK ŞİMDİ DE KUŞLARA MERAK SALDIK ÇÜNKÜ KIZIMIZ KUŞ GİBİ DEĞİL HERYERDE BAKAMIYOSUN SIKINTI OLUYOR OLMAYACAK KİŞİLER ÇIKARSA BİRBİRİMİZİN İŞİNİ GÖRÜRÜZ İNŞALLAH SAYGILAR

Amerikan pitbullu gibi tipi var :D

:) Ama farklı ırk işte pitbullarda secere olmuyor zaten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Arkadaslar yok mu takas dusunen yakınlarınıza da duyurursanz sevınırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

+++++++++++++++++