petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yer sıkıntısından dolayı jumbo takımlar ile takas düşünmekteyim

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Black3y3ss tarafından 10 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Black3y3ss

Merhabalar yer sıkıntımızdan dolayı a class secereli amerikan staffordshire terrier cinsi kızımızı jumbo türü takımlar ile takas etmeyi düşünüyoruz.yer sıkıntısı olmayan kişiler iletişime geçerse seviniriz.kızımız berry ceyn su an 6 aylıktır.tüm aşıları tamamlanmış herhangi bir sıkıntısı yoktur.puppy clasmanda ilk yarısmamıza cıktık puanlamamız vardır.istanbul içi ulaşırsa daha makbul olur hayırlı günler...(türkiye şampıyonu anne baba resımlerı de atılacaktır)[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

#1 Black3y3ss, 10 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2014
  2. Black3y3ss

Ayarladım levent abı teşekkür ederim...

#3 Black3y3ss, 10 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2014
  3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Ben fotolar yokken kuştur dedim köpek çıktı :) bu köpeğin ırkı ney ? ben köpeklerin ırkı vs bilmediğim için affola (bildiğim tek ırk pitbull ve doberman :D)

4. Black3y3ss

:) ırkı AMERİKAN STAFFORDSHİRE TERRİER'DİR RESUL BEY :) BİZDE MERAK SAYESİNDE ÖĞRENDİK ŞİMDİ DE KUŞLARA MERAK SALDIK ÇÜNKÜ KIZIMIZ KUŞ GİBİ DEĞİL HERYERDE BAKAMIYOSUN SIKINTI OLUYOR OLMAYACAK KİŞİLER ÇIKARSA BİRBİRİMİZİN İŞİNİ GÖRÜRÜZ İNŞALLAH SAYGILAR

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Amerikan pitbullu gibi tipi var :D

6. Black3y3ss

:) Ama farklı ırk işte pitbullarda secere olmuyor zaten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Arkadaslar yok mu takas dusunen yakınlarınıza da duyurursanz sevınırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

+++++++++++++++++

Sayfayı Paylaş