petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yer sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve M.Halik Kara tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. M.Halik Kara

Arkadaşlar hobi olarak yıllardır 1 çift olarak kuş üretiyorum yeni takım kuracağım yani 2 çifte çıkmış olacak elimde bir damızlık dişi var yanına erkek kuş alacağım yalnız çoğu evde olduğu gibi yer problemi var.Şuan ki takımım salonda duvarın bir köşesinde asılı ona da zor izin veriliyor zaten,kuşun etrafı fazla pisletmesi sorun oluyor.Duvarda bir kafeslik boş yer var kafesi oraya koymayı planlıyorum sorun olur mu kafeslerin yan yana olmaları

#1 M.Halik Kara, 11 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Nisan 2014
  2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yan yana koyarsanda araya bölme yapıp birbirlerini görmelerini engellersen hem çok ses olmaz hemde birbirlerini etkilemezler. Hijyen açısından tül kullanabilirsiniz.

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Ben de kapalı balkonda yükseğe kafesleri altlı üstlü koymayı düşünüyorum. Yazın sıcak olur diye de tereddüt etmiyor değilim. Balkon sadece akşam gün batarken güneş alıyor ama bakalım ne olacak. Eğer kapalı balkon filan varsa sen de bu şekilde düşünebilirsin. Tabi benim düşüncem çok sağlıklı mı onu da bilmiyorum.

4. M.Halik Kara

Tül kullanıyorum yinede dökülen dökülüyor.Ses önemli değil birbirlerini kesin etkilerler mi acaba bölme şansım pek yok duvara asacağımdan dolayı kafesi

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sesten dolayı sıkıntı olmaz derseniz birbirlerini görmeleri pek sıkıntı olmaz ama arada bölme olsa daha iyi olur.

6. M.Halik Kara

Teşekkürler cevaplariniz için

Sayfayı Paylaş