petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yer Ve Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lordyarkan tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Lordyarkan

Herkese iyi akşamlar benim odamda 3 aydır çift var ama yavru gelmiyor odamda 7/24 e yakın televizyon açık ses etki yapıyordu ve ben odaya ne zaman girsem öpüşüyorsa kaşıyorlarsa birbirini duruyorlar öyle kalıyor yerini aydınlık ve sessiz yere alsam misafir edasına misafir gelmedikçe girilmiyor oda az geliyor ztn yada hiç gelmiyor yüzden alsam alışma süresi kaç gün olur ve çiftleşmeye etkisi nasıl olur

2. Tunç ÇAĞATAY

Hocam kuşların istesin elde bile çiftleşirler yani yere %10 oranında etkili yeterki istesinler

3. Lordyarkan

hm hocam yani yuvalığa giriyorlar ben odaya girince bana bakıyorlar onlara biraz baksan saniye olarak direk yuvalıktan çıkıyorlar koltukta oturuyorsam yuvalığa bile girmiyor peki çiftleşmeleri için nijer tohumu az veriyorum bal veriyorum sularına nedne çiftleşmiyorlar dişi evcildi eşe verdim kafese yaklaşınca dişi saldırgan oluyor erkek te bir saldırganlık yok sakin:D

4. Tunç ÇAĞATAY

Bak dostum hayvanlar aleminde dişinin erkek seçmesinin nedeni şudur kendinden kalıplı yapılı erkek seçerki çocuklarıda öyle olsun buna dikkat et

Misafir odası soguk olmuyor ise oraya al kuşları

5. Lordyarkan

zaten dişiyi petshopa verdim 4-5 saat orda kendisi seçti erkeğe yaklaşana saldırıyordu o derece :D

misafir odası soğuk olmuyor kışın benim odadan sıcak oluyor soba yanıyor üst komşu ve alt komşu :D

Sayfayı Paylaş