petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yer

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan ÇAVUŞOĞLU tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumu normalde oturma odasında tutuyorum.fakat hava çok sıcak olduğunda balkona alıyorum.kuşu alalı 5 gün oldu.ama bu yer değişimini yaptıkça kuş sanki durgunlaşıyor.bunu yapmamalı mıyım ?

2. Gokay Akgul

yapma usta. sakin bi yere koy havadar olsun ceryanda kalmasın direkt güneş ışınınada maruz bırakma mubişi .)

3. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    saol aga.hemen balkondan alıyorum.sıcak diye koymuştum.ama alışana kadar bi daha koymam balkona

4. Gokay Akgul

5. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    Koydum hemen oturma odasına.bir de kafesin köşesine gidip yatıyor.daha uçamıyor ama önceki günler tüneğe falan tırmanırdı.neden durgun olabilir ?

6. Gokay Akgul

usta kuş daha yeni düzelir m.etme

7. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkürler.

8. mert ulu

mert ulu Guest

kuş düzelir 1-2 gün içerisinde merak etmeyin bencede direk ceryan yapan yere koymayın kuşunuzu hastalanabilir.

Sayfayı Paylaş