petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerde uyuyor tünekte değil neden ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berke Yukel tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    İyi akşamlar arkadaslar benim kus ya kafesin zemininde yada elimde uyuyor zararlımıdır neden böyle oluyor ? Tünekte uyuması gerekmezmi

#1 Berke Yukel, 22 Şubat 2016
    Son düzenleme: 22 Şubat 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Levent ağabeyin dediği gibi yavruysa normal ama yetiskinse hasta olabilir

4. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru daha :) çok teşekkür ederim peki alışırmı kendi tünege yoksa ben birşey yapmalımıyım ? Birde gece uyumuyo bizimki kosturup duruyo kanat cırpıyo ışığı kapatınca onu nasıl çözebilirim

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavru olduğu için bu hareketleri normal zamanla sakinleşecektir geceleri de

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Alışana kadar loş bir ışık yanık (gece lambası) kalabilir. Yem yiyip su içiyorsa kısa zamanda herşey yoluna girecektir.

7. Berke Yukel

Berke Yukel New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim :) hocam iyiki varsınız , son bi sorum daha olucak sizlere benim odam soğuktur ondan camlara kendim kaplama yapıcam bu gün üşütmeyelim hayvanı lakin aynı oranda odaya giren ışıkta azalıcak bundan odaya yapay bi ışıklandırma kurmak istiyorum uv içeren lambalar kullanın demişler sizce florasan taksam yeterlimi yoksa daha değişik bir sistemmi kullanmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:09 --

Ve ne kadara mağal olur hayvan için en sağlıksını tavsiye edebilirmisibiz :)

Sayfayı Paylaş