petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerinde durmuyor..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sebek12 tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 3 gün önce aldım mubişi.. Dünden beri elimi kafesine koyuyorum göğsünü okşuyorum uyuyo kaçmıyo ama parmağıma çıkmıyor.. Daha 2-3 aylık.. Kafesinde de hiç yerinde durmuyor sürekli hateket halinde.,tellere zıplıyor, kafesin tabanıma yemlikteki yemleri döküyor onlarla oynuyor,yemlikle oynuyor. Bugün kafesin kapısını actım ve kendi isteğiyle çıktı odada bi kaç tur attı,perdeye çıktı yoruldu yatağımda durdu daha sonra bi kere duvara hafif carptı ve kafesine geri gitti.. Kafesini açmalı mıyım? Yorulduğu zamanlarda tüneğine yabda salıncagına gidiyor parmağınla seviyorum konmuyor ama kaçmıyor da ve konuştuğum zaman beni dinleyip gagasını gıcırdatıyor.. Ne yapmalıyım?

2. Barış aldın

Barış aldın New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle hayırlı olsun çok güzel izlenimler bunlar korkmanı gerektirecek bir şey yok benimki 2 hafta sonunda çıktı bizde sevebiliyoruz ama parmağına gelmiyor kafes içinde durgun ama çıkınca ondan mutlusu yok :) gaga gıcırdatması mutlu Olduğunu gösterir :)

3. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederiim :) peki kafesinin kapısını açık tutayım mıı yoksa erken mi?

4. Barış aldın

Barış aldın New Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim :) ben ne kadar dışarıda durur keşfederse o kadar güzel diye biliyorum :) Odayı keşfeder sana alışır güvenini kazanırsın ben açıyorum her sabah akşam alıyorum içeri zaten yoruluyor yavrucak :D

5. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    O zaman ben de açık tutayım ben odada oldukça kapısını :)

6. Barış aldın

Barış aldın New Member

Beğenileri:
    0
    Bizimki alıştı ben odada olmadığımda kapatıyorum odanın kapısını kafesin üstüne yemini suyunu koyuyorum müzik açıp çıkıyorum Akşama kadar dışarıda sorun olmuyor :) akşam geldiğimde alıyorum zaten yoruluyor akşamları gıkı çıkmıyor :)

7. brksnck

brksnck Member

Beğenileri:
    7
    benim kuşum da aynıydı oyun olsun diye yemliği boşaltıyordu başlarda elime gelmek istemedi ama 1 ay olmadan alıştı şimdi kafese sokamıyorum kafese girince kapıda bekliyor:)
    zilli oyuncaklardan alın salıncak alın oynasın kuş siz yokken sıkılmasın:)

8. sebek12

sebek12 New Member

Beğenileri:
    0
    Biraz öncee çıktıı kafesinden uçtuu elime geldii elimde de durduuu :) şimdi yorulduu girdii kafesine gagasını gıcırdatıp kapatıyo gözlerini yorulduu :) salıncağı var ama zilli yok ziilli bi oyuncak da almayı düşünüyorum teşekkür ederim:)

Sayfayı Paylaş