petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerlere Sakız Atmayalım, Atanları Uyaralım - Toplum Bilinçlendirme -

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Cümleten selamun aleyküm,

Fazla söze gerek yok çünkü resim herşeyi anlatıyor diye düşünmekteyim. Lütfen bu konuda duyarlı olalım. Elimizden geldiğince çevremizdeki insanlarıda bu konuda bilgilendirelim.

Teşekkürler.

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    bence de biraz duyarlı davranmak gerekiyor paylaşım için teşekkürler.

3. Hakan YILDIZ

Birazcık dikkat belki bir kuşun ölümüne engel olacak..

4. Tevfik AKTUNÇ

Fazlası ile dikkatli olmak gerekiyor, sakız seven birisi değilim. Ama uyarmam bir toplum ahlakıdır diye düşünüyorum, bu arada bu konuyla ilgili sözlükçü çocuklar bayağı dalga geçiyorlardı.

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İnci sözlükte bunun dalgası çok yapıldı,bu esprileri başlatanda 3.nesil basit bir yazardı.Bu ayıbın dahada ilerlememesi için ben ve(benim gibi 2.nesil olan) 5-6 yazar bunları kınadık 1 hafta içinde bütün capsler sonlandırıldı :)

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    malesef dikkat edilmiyor.yaz aylarında insanlar dahi neler çekiyor ayağına yapışan sakızlardan az kızmıyoruz yani her yaz ayında. Kuşların halini düşünemiyorum bile

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Tek sakız mı ustam tek sakız mı? Millet ne bulsa çer çöp fırlatıveriyor etrafa. Çöp kutusu boşa çıkarılmış .. Yazık ki ne yazık .. :(

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    hocam ben konyalıyım orada halk biraz daha bilinçli birazda belediyenin çabası ile az çok çevre temiz. Ama doğubayazıtta görev yapıyorum gelind bir bakın buraların sokaklarına ah ah...

9. mahperi42

mahperi42 Guest

Kuşların, sakızı ekmek sanıp yemeyecek kadar zeki olduklarını düşünüyorum. Ama toplumda kuşlar vasıtasıyla acıtasyon yaratarak yerlere sakız atılmasını engellemek için böyle bi yola başvurulmasını enteresan buluyorum.

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kuşlar yiyebilir sonuçta kokulu oluyor çoğu zaman ve atıldığında sanırım 1 saat kadar yumuşak kalıyordur kuşlar da her an yiyecek bulamadıklarından veya bulduklarını yediklerinden dolayı bu başlatılmış olabilir.

11. Umutcan AĞLAR

Cok duyarsız bi milletimiz var bu konuda.

Sayfayı Paylaş