Karadeniz Pet

Yerlere Sakız Atmayalım, Atanları Uyaralım - Toplum Bilinçlendirme -

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Fazla söze gerek yok çünkü resim herşeyi anlatıyor diye düşünmekteyim. Lütfen bu konuda duyarlı olalım. Elimizden geldiğince çevremizdeki insanlarıda bu konuda bilgilendirelim.

Teşekkürler.

246445_357145551071110_857133134_n.jpg

bence de biraz duyarlı davranmak gerekiyor paylaşım için teşekkürler.

Birazcık dikkat belki bir kuşun ölümüne engel olacak..

Fazlası ile dikkatli olmak gerekiyor, sakız seven birisi değilim. Ama uyarmam bir toplum ahlakıdır diye düşünüyorum, bu arada bu konuyla ilgili sözlükçü çocuklar bayağı dalga geçiyorlardı.

Fazlası ile dikkatli olmak gerekiyor, sakız seven birisi değilim. Ama uyarmam bir toplum ahlakıdır diye düşünüyorum, bu arada bu konuyla ilgili sözlükçü çocuklar bayağı dalga geçiyorlardı.
İnci sözlükte bunun dalgası çok yapıldı,bu esprileri başlatanda 3.nesil basit bir yazardı.Bu ayıbın dahada ilerlememesi için ben ve(benim gibi 2.nesil olan) 5-6 yazar bunları kınadık 1 hafta içinde bütün capsler sonlandırıldı :)

malesef dikkat edilmiyor.yaz aylarında insanlar dahi neler çekiyor ayağına yapışan sakızlardan az kızmıyoruz yani her yaz ayında. Kuşların halini düşünemiyorum bile

Tek sakız mı ustam tek sakız mı? Millet ne bulsa çer çöp fırlatıveriyor etrafa. Çöp kutusu boşa çıkarılmış .. Yazık ki ne yazık .. :(

hocam ben konyalıyım orada halk biraz daha bilinçli birazda belediyenin çabası ile az çok çevre temiz. Ama doğubayazıtta görev yapıyorum gelind bir bakın buraların sokaklarına ah ah...

Kuşların, sakızı ekmek sanıp yemeyecek kadar zeki olduklarını düşünüyorum. Ama toplumda kuşlar vasıtasıyla acıtasyon yaratarak yerlere sakız atılmasını engellemek için böyle bi yola başvurulmasını enteresan buluyorum.

Kuşların, sakızı ekmek sanıp yemeyecek kadar zeki olduklarını düşünüyorum. Ama toplumda kuşlar vasıtasıyla acıtasyon yaratarak yerlere sakız atılmasını engellemek için böyle bi yola başvurulmasını enteresan buluyorum.

Kuşlar yiyebilir sonuçta kokulu oluyor çoğu zaman ve atıldığında sanırım 1 saat kadar yumuşak kalıyordur kuşlar da her an yiyecek bulamadıklarından veya bulduklarını yediklerinden dolayı bu başlatılmış olabilir.

Geri