Karadeniz Pet

Yerleri

• Konbuyu başlatan Hakan GÖLGE
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan GÖLGE

Guest
Selam Kuşlarımı 3 aydır çiftleşmeleri için ne gerekiyorsa yapıyorum ama bi türlü olmadı acaba yerlerinden yüzündenmi çiftleşmiyorlar yeri:bilgisayarın hemen yanı benim odamda televizyok yok ama ben hergün ordayım (bilgisayarda) acaba bu yüzdenmi çiftleşmiyorlar ?

Bu yuvalığı dişi kuş hiç kemirmedi girdiğini görmedim kaçarken giriodu sadece
sdc14585.jpg

şimdi bu yuvalığı taktım önerilerinizi bekliyorum
fotoraf0481.jpg

fotoraf0482m.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu millet böyle arkadaş gereksiz konulara yazarlar anca.. bilgim olsaydı yazardım k.bakma

Kuşlarınızın yaşı uygun mu?
Yaşları uygunsa kızıştılar mı?
Kızıştılarsa eş olduklarından emin misiniz?
Bu soruların cevabı olumlu ise kuşların yerlerini değiştirip, sakin bir yere almalısınız..

Aynen Mehmet Beyın Dedıgı Gıbı Bunlar Yoksa 3 Ay degıl 3 yıl da kalsalar genede eşleşmezler.
Evde bakılan tek takım kuslar genelde eşe zor gelırler .
bır uretım yerınde olan kuslar yavru sesı duyduklarında kızışırlar yada eşlesen kusların cılvelerını duyduklarında kızısırlar sızde ole bır durum olmadıgı ıcın ıstersenız nijer takvıyesı yapabılır yanlarında kısık muzık calabılırsınız bu bıraz da olsa kusları gaza getırır.

kuşlar eşler odanın en kıytı köşesindeler yanında bilgisayar var sadece çok kızışık durumdalar yaşlarıda müsait yerlerini değitirmekten korkuyorum açıkcası yerlerini değiştirince çok sorun oluyor :( ustalar daha iyi bilir

Bazen Folluğu Değiştirmek Bıle Kuslarda Fark Edıyor.
Bence Yerlerini Değiştir Başka Seçenek Yok Şuan

Çok fazla rahatsız edilmeyecekleri bir yere koyun ozaman

Bazen Folluğu Değiştirmek Bıle Kuslarda Fark Edıyor.
Bence Yerlerini Değiştir Başka Seçenek Yok Şuan

folluğu değiştirebilirim ama şuanki takılı olan daha büyük bu güvercinler içinmiş bitanedaha var m.kuşu için ama oda küçük ne kadar olmalı sizce kaç cm?

Sizin odada olmanız bile rahatsız edebilir onları

yeni yuvalığın ve eski yuvalığın resimlerini atıcam

ışık gören ve sessiz ortam lazım rahatsız edici bakışlar da olmaması lazım

Resimleri koydum önerilerinizi bekliyorum güncel+++++++

Geri