petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yerleştirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Naim Boysan tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Naim Boysan

ben eşlerimi salondan yüksek bir yere koymuştum sonrada kendı odama alcak bir yere koydum ama fazla değil bugunde dişinin eğildiğini gördüm ama erkek ayak atmadı sırtına :D diyorumki salona gidip yüksek bir yere koysam yuvalıkta taksam öle kendi hallerine bıraksam.Strese gireriermi yer değişikliğinden dolayı ?

2. lodoslum

lodoslum Guest

Kuşlara bağlı bazen kuşları en tepeye koyarsın aslanlar gibi ilgilenirsin çiftleşmezler bazen de ayak altına koyarsın. Yanlarından gelen giden eksik olmaz orayı sever. Artık yumurtlamasın diye yuvalığı almak zorunda kalırsın.

3. Naim Boysan

napiyim yani en yuksekğe koyim ben ozaman ?

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Cok kullanmadiginiz bir odadaysa sikinti olmaz. Surekli yer degistirmek strese sokar. Yuksek yer her zaman daha iyidir.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Ev içinde size en göre en uygun olan fazla rahatsız edilmeyecekleri bir yeri seçin yuvalık takıp oraya koyun sürekli yer değiştirmeyin

6. Naim Boysan

ben ozamann koyam yukarı takılsınlar

Sayfayı Paylaş