Karadeniz Pet

Yerli cift saglikli ve bakimli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali sarikaya

Yeni Üye
Irkı:yerli

02 - Cinsiyeti: cift

03 - Yaşı: 8 aylik

04- Sağlık Durumu:super

05- Bilezik No:

06 - Fiyatı: 100

07 - Geçerlilik Tarihi:

08 - Satılan / Alınacak Şehir: istanbul

09 - Gönderilebilecek Mesafe: elden teslim

10 - İrtibat Telefonu:0507 614 2065 ( bazen telefon kapali olabiliyor msj atarsaniz geri donerim)

11 - Mail Adresi:

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:

13 - Açıklamalar:
Arkadaslar ciftimi sertifikalı bir ureticiden almistim diger ciftim suan yumurta hazirliginda bu cifte daha yuvalik takmadim fakat yuvalik takarsaniz bence bunlardanda yumurta alabilirsiniz satip yavru muhabbet almayi veya sultan papagani almayi dusunuyorim. 2 gunde bir mama veriyorum banyo vs herseyini yapiyorum temiz ve sagliklilar bilezikliler
o7RmkR.jpg
.

Hayirli sahiplendirmeler

Maşallah hayırlı sahiplendirmeler yalnız bana her 2 side ERKEK gibi geldi ? Eminmisiniz yumurta hazırlığında olduklarından. Ön den çere renklerini net olarak çekermisiniz

Gunes vurdugu icin ayni gibi durmus suanda kontrol ettim erkek oln mavi disi olan kahverengimsi bi cere rengi var cok hareketliler resim cekemedim

Gunes vurdugu icin ayni gibi durmus suanda kontrol ettim erkek oln mavi disi olan kahverengimsi bi cere rengi var cok hareketliler resim cekemedim
anladım. fotoğraf yanıltabiliyor tabi gözle temas la tespit etmek daha doğrudur. Hayırlısı ile yeni sahiplerini bulur inş bu güzellikler

Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri