Karadeniz Pet

yerli dişi satan var mı 30 gunluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
kus alındı.
zry3pg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakikaten renkleri oldukça güzel. Bulursunuz umarım,güzel tercih.

Usta yanlış anlaşılmasın ama forumdan aranıyor ilanı açma satışta bekle 2 kere ilan açtım yavru ilanı açtım arayınca 40 lira oldu . Eminönünden 30liraya isteğim renkte buldum .
Damızlık dişi aradım 250 lira dendi :))) almaktan vazgeçtim .

Usta yanlış anlaşılmasın ama forumdan aranıyor ilanı açma satışta bekle 2 kere ilan açtım yavru ilanı açtım arayınca 40 lira oldu . Eminönünden 30liraya isteğim renkte buldum .
Damızlık dişi aradım 250 lira dendi :))) almaktan vazgeçtim .

Sans isi biraz da arada ucuza guzel renkler dusuyor petshopa onunden gectigimde bakarim :) benim ole pahali kuslarda gozum yok yerli seviyorum fotografdaki kus 30 tlye satilmis nasi kacirdim ona uzuluyom

[MENTION=9601]OSMANLI[/MENTION] Bazı kuşlar vardır. Ederi 5000 lira da eder. Bazı kuşlar vardır değeri bellidir 30-40 lira eder. Bu kuşun ırkına, kanına(vasfına) özelliğine, duruşuna ve hatta rengine göre bile değişir. Ben zannetmiyorum forumda 30 liraya ilan açıp, telefon edildiğinde 40 liraya çıkaran arkadaş olacağını.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

Hayırlısı olsun.

1 haftaya yuvadan inecek bir beyaz birde limon renkte yavru var.
cinsiyetlerine bakmadim henüz.
Gelelim ariyinca kiymetli oluyor mevzusuna, burda uretici arkadaslar
ilana koyuyor ordan takip edebilirsiniz. Fiyatlar da gayet makul.
uretici kusu ile eminonunde ki kuş hicbir acidan kiyaslanmaz bile.
40 tl pahali denilmiş, 30 tl ye eminonunden alınmış, pahali
almissiniz, 20 tl te de kuslar var orda.
Emeğe, bilgiye ve uretime saygi duyalim.

Son düzenleme:
Sakın yanlış anlaşılmasın levent abim 250 lira fiyatı çekende sendin dişi sadece uysal diye neyse olay forumda ticariye dönmüş üreticilierdende cevap yetişmemiş hepinize tşekkürler hayırlı satışlar .
Aşagıdaki konuda fiyat bana biraz alay dgibi geldiği için yazdım kusura bakmayın .
http://www.muhabbetkusu.com.tr/geri-donusum-kutusu/egitimli-disi-kus-ariyorum-45748.html
Bu iş bakış açısına bağlı. Sitede ticariye dönüştüren 1-2 kişi vardır. Onlar bile sattıkları kuşların paralarının çok fazlasını tekrar malzemeye(mama, vitamin, yem vb) harcıyorlardır. Çoğu sadece kuşlarının ihtiyaçları için bu fiyatlara satıyor. Şu da var tercih meselesi. Gidip sokak arasındaki pet-shop'tan ya da Eminönündeki pet-shoplardan alırsın 20-30 liraya. Dediğim gibi kuş var, kuşçuk var. Amaç kimseye korumak ya da savunmak değil ama burada polemik yaratmanın da anlamı yok forum ticariye dönmüş diyerek.

1 aylık spangle dişi arıyorum petshoplara bakım dedim alakası olmayan 2 3 aylık kusları zorla vermeye calısıyolar ya ellerınde kutu :D

[MENTION=9455]Murat Demir[/MENTION]11 de kesin vardır

Bu herzaman böyle olmuştur. Petshop ile burdan paylaşılan
kuslar kıyas kabul etmez. forum ticariye dönmüş kismi da komik
bir söylem. Burda kuş satarak ABD ye kredi açan kimseyi görmedim.
Çoğunluk bu işi hobi olarak yapıyor.
Polemik olusturmaya gerek yok. bilgin ,üretimin varsa paylasirsin.

Ben satıyorum. 2 tane bende var ama erzincan merkezdeyim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burdan bulamayınca mahalledekı petshopdan getırttım 30 40 yavru kus geldi bunu sectim :)
bJaldn.jpg
dkangr.jpg

BD1ZnV.jpg
buda erkek kusum :)
8D3gn7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel kuş hayırlı olsun Güle güle besle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...