petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yerli erkeğe ingiliz kırığı dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mervekcrgl tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mervekcrgl

yerli erkek kuşuma dişi almıştım ama malesef verim alamadım değiştirme yoluna gitmeye kaar verdim bugün üreticide bi 6 aylık ingiliz kırığı kuş gördüm onu alabilirim ama benim yerli erkeğin yanında baya bi iri kalıcak :) gerçi kuşum yine kendi seçer ama ırk olarak ingiliz kırıklarının oldugu salmaya atıcam sizce nasıl olur? dişi büyük olunca sorun olabiliyo bazen o yüzden biraz kararsızım
    Birde erkek kuşum çiftleşemiyo bi türlü ayak bile attıgını görmedim napmalıyım?

2. Bahattin GENÇ

Evet disi kusun buyuklugu ciftlesmede sorun olabilir.

3. mervekcrgl

erkek kuşumun 2. dişisi bu bi türlü beceremiyo kimi koysak erkeği dövüyo erkekte çok korkak oldu yerli alıcam o zaman :)

4. ömer duran yagar

benım dısım daha buyuk ama yınede yumurtladılar

5. mervekcrgl

3. dişi olcağı için artık valla buna eş değiştirmekten bıktım inş son olur diye değiştircem :D bakalım hangisini begenirse :)

6. ömer duran yagar

ınsallah umduugnu bulup yavrular alırsın ne dıyeyım :)

7. Yusuf ŞANLI

Yanliz soyle bise var kusunuz profildekiyse ciftlesmemesi normal daha tam olgunlasmamis ve kizismamis henuz

8. mervekcrgl

yok o değil
    http://i.hizliresim.com/GnEYrv.jpg
    bu :)

9. Yusuf ŞANLI

Masallah cok guzel gagasi biraz fazla uzamis gibi ayni renkte bendede kizismis bi disi var bende ona erkek bakiyorum :)

10. mervekcrgl

evet 2-3 hafta önceki hali simdi normal gagası :) inş kısa zamanda bulursunuz :)

11. Yusuf ŞANLI

Tesekkur ederim insallah sizde bulabilirsiniz

Sayfayı Paylaş