Karadeniz Pet

Yerli ile Jumbo Çiftleştiren varmı?

gurcan38

Meraklı Üye
hatırlayanlar vardır belki dişi öldü şimdi erkek dişi diye yanıyor. Damızlıktır hiç boşu yok maaşallah 1,5 yaşında 2 kez kuluçkaya yatırttırdı dişiyi. şimdi ise Jumbo dişi alsam diyorum varmı acaba normal muhabbet ile jumbo çiftleştiren ? varsa bana taktik ve cesaret verin ki bende yapayım. Yoksa hiç ugraşmayayım

teşekkürler.

Son düzenleme:
yerli ise jumbo için küçül gelir kanaatindeyim

hatırlayanlar vardır belki dişi öldü şimdi erkek dişi diye yanıyor. Damızlıktır hiç boşu yok maaşallah 1,5 yaşında 2 kez kuluçkaya yatırttırdı dişiyi. şimdi ise Jumbo dişi alsam diyorum varmı acaba normal muhabbet ile jumbo çiftleştiren ? varsa bana taktik ve cesaret verin ki bende yapayım. Yoksa hiç ugraşmayayım

teşekkürler.

gürcan hemşerim ben daha önce dişi jumbo ile erkek yerliyi birlştrdm kırık jumbolar elde etmiştm onlarda 35 tl den satmştm birdhda öyle birşey yapmadm

Bence hiç uğraşma kardeşim bende çiftleştirmiştim kendi adıma konuşuyorum pişman oldum bir daha da böyle bir hataya girmedim saygılar sunuyorum.

Bende jumbo erkek disi yerli yumurtalari küçük oluyor

Tecrübelerime dayanarak çiftleşmede problem olmaması açısından erkeğin daha iri olması, örneğin İngiliz dişi ile yerli erkeği eşe attım, erkek çok tecrübeli olmasına ve dişi kuyruğunu kaldırmasına rağmen bir türlü tam çiftleşme olmadı, bu İngiliz dişiye kendi boyutlarında çek, yerli erkeğe de yerli bir kuşla eşe attım, şimdi gelsin yumurtalar...

Erkek küçük olursa dişi jumbo parçalar kanaatindeyim. Yani bütün birleşmeler böyle olmaz belki ama jumbonun dişileri çok hırçın oluyorlar. Bu düşüncenizden vazgeçmenizi öneririm.

Geri