petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yerli ile Jumbo Çiftleştiren varmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gurcan38 tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    hatırlayanlar vardır belki dişi öldü şimdi erkek dişi diye yanıyor. Damızlıktır hiç boşu yok maaşallah 1,5 yaşında 2 kez kuluçkaya yatırttırdı dişiyi. şimdi ise Jumbo dişi alsam diyorum varmı acaba normal muhabbet ile jumbo çiftleştiren ? varsa bana taktik ve cesaret verin ki bende yapayım. Yoksa hiç ugraşmayayım

teşekkürler.

#1 gurcan38, 10 Şubat 2014
    Son düzenleme: 10 Şubat 2014
  2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    yerli ise jumbo için küçül gelir kanaatindeyim

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek Jumbo dişi yerli olsa olabilir ama tam tersinde zor biraz.

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Ciftlesebilirler fakat hos yavrular cikmayabilir kani bozmaya gerek yok :)

5. kkursatt
    Gizli

kkursatt Guest

gürcan hemşerim ben daha önce dişi jumbo ile erkek yerliyi birlştrdm kırık jumbolar elde etmiştm onlarda 35 tl den satmştm birdhda öyle birşey yapmadm

6. Osman KILINÇ
    Gizli

Bence hiç uğraşma kardeşim bende çiftleştirmiştim kendi adıma konuşuyorum pişman oldum bir daha da böyle bir hataya girmedim saygılar sunuyorum.

7. Serhat ÇETİN

Serhat ÇETİN New Member

Beğenileri:
    0
    Bende jumbo erkek disi yerli yumurtalari küçük oluyor

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tecrübelerime dayanarak çiftleşmede problem olmaması açısından erkeğin daha iri olması, örneğin İngiliz dişi ile yerli erkeği eşe attım, erkek çok tecrübeli olmasına ve dişi kuyruğunu kaldırmasına rağmen bir türlü tam çiftleşme olmadı, bu İngiliz dişiye kendi boyutlarında çek, yerli erkeğe de yerli bir kuşla eşe attım, şimdi gelsin yumurtalar...

9. Sinan ÇELİK
    Gizli

Erkek küçük olursa dişi jumbo parçalar kanaatindeyim. Yani bütün birleşmeler böyle olmaz belki ama jumbonun dişileri çok hırçın oluyorlar. Bu düşüncenizden vazgeçmenizi öneririm.

Sayfayı Paylaş