Karadeniz Pet

Yerli - Jumbo çift yapmak

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Merhabalar hepinize ileride benim yerli yavruya jumbo bir arkadaş almayı düşündüm ama şöyle bi soru geldi aklıma . -Jumbo erkek & yerli dişi mi ? yoksa Jumbo dişi & yerli erkek mi daha uygun çift olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim:)

Bana kalırsa jumbo dişi yerli erkek :)

Merhabalar hepinize ileride benim yerli yavruya jumbo bir arkadaş almayı düşündüm ama şöyle bi soru geldi aklıma . -Jumbo erkek & yerli dişi mi ? yoksa Jumbo dişi & yerli erkek mi daha uygun çift olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim:)

aynısına benzer bir konu da ben açmıştım . gelen cevaplar şu şekilde oldu .

yerli erkeğin jumbo dişiye üstünlük kurması zormuş . jumbo erkeğin yerli dişiye üstünlük kurması kolaymış :)

aynısına benzer bir konu da ben açmıştım . gelen cevaplar şu şekilde oldu .

yerli erkeğin jumbo dişiye üstünlük kurması zormuş . jumbo erkeğin yerli dişiye üstünlük kurması kolaymış :)

Anladım usta çok sağol :) bizimki erkek çıkarsa ben onu maço yetiştiririm üstünlük kurar bi şekilde :D dişi olursa vay halimize :)

İri kuş istiyorsan, dişiyi jumbo seçmelisin.
Olacak olduktan sonra klasik laf var ya..

haklısın Levent abi :) bir kaç ay sonra cinsiyeti kesinleşir. Eğer sen de jumbo yavru satarsan senden almak isterim. seni heyecanla takip ediyorum zaten idol oldun benim için :)

Ben birkaç çiftimde denedim o işi ama dişi erkekden iri olunca çiftleşme malesef olmadı.

Ben birkaç çiftimde denedim o işi ama dişi erkekden iri olunca çiftleşme malesef olmadı.

haklısın az önce kendi üretim yapıp satan bi petshopa gittim adam da dediki dişinin daha küçük olması lazım. hatta örnek bile gösterdi kendi çiftlerinden

Hocam en iyisi bekle çift jumbo al :)

Eyvallah usta. :) çek düşünüyorum. Olabilir yani ileride

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeş dişi jumbo olursa yerli erkeği yanına bile yaklaştırmaz :) bende jumbo erkek-yerli dişi var gayet iri yavu verdi hepsini büyüttü şimdi yne yumurtladı

Eyvallah sağol usta bakalım kısmet bizim yavrunun cinsiyeti ne olacak :)

Geri